Anasayfa » Dizi » Supernatural’ın 11. Sezonunda Tanrı’yı Görebiliriz!

Supernatural'ın 11. Sezonunda Tanrı'yı Görebiliriz!
Supernatural serisinin 5. sezonu Lucifer’in kafese düşmesiyle sonlandığından beri izleyiciler serinin en büyük kötü adamının muhtemel geri dönüşünü bekliyorlar. Şimdi ise izleyicilerin çok daha uzun süredir bekledikleri bir geri dönüş gerçekleşecek. Aslında bu durum geri dönüşten daha çok ortaya çıkış: Tanrı’nın ortaya çıkışı.

Tabii ki izleyicilerin çoğu Rob Benedict tarafından canlandırılan Chuck karakterinin merdivenin tepesindeki büyük adam olduğuna inanıyordu ancak kesin bir şekilde görülmemişti. Ama 11. sezonda Karanlığın geri dönmesiyle izleyiciler uzun zamandır görmeyi bekledikleri sahneyi görecekler.

Karanlık, Tanrı’nın çok çok uzun yıllar önce savaştığı bir güçtü bu nedenle kardeşlerin bu gücü nasıl yeneceklerini anlamak için Tanrı’nın yardımına ihtiyaç duyma olasılıkları çok büyük. Ayrıca Lucifer’e dönme ihtimalleri de var. Yani bu noktada hiçbir şey imkansız değil.

“Bence Karanlık Lucifer ve/veya Tanrı’nın ortaya çıkması için kapıyı açıyor. Kesinlike geriye gideceğiz ve bunu daha incilsel bir yolla yapacağız” diyor Jared Palalecki.

Bunun Sam ve Dean’in Metatron’a dönebileceği anlamına geldiğini bilsek de Metatron’un bilgisi Tanrı’nınkine denk değil.

“Tanrı’nın bir yazar olduğunu bildiğimize göre onu bir gezintiye davet etmemiz gerekiyor” diye ekliyor Padalecki.

Kim bu geziye hazır?

Supernatural, 7 Ekim Çarşamba günü 21:00’da CW ekranlarına geri dönecek.

Supernatural 10. Sezon 23. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı