Anasayfa » Dizi » Supernatural 8. Sezonda Korkutan Destansı Bir Kovalamaca, Eski Düşman ve Yeni Romantizm!


Supernatural 8. sezon zamanı araf için kısa ömürlü olacak, fakat ne Dean ve Sam’in ayrılması sırasında büyük bir rol oynayacak. Gösterinin pazar günü gerçekleşen Comic-Con 2012 panelinde, dizinin yapımcıları yeni sezonun önizlemesini gösterdi. Ayrıca onlar bu senenin temasının nasıl bazı karşıtlıkları kovalamayı sağlayacağı hakkında da konuştular. Castiel’in durumu değişmiş ve yeni ilişkiler oluşmuştur. Yenilikler için haberin devamında yazmış olduğumuz yazıyı okuyabilirsiniz.

GERİ HOŞGELDİNİZ
Yeni showrunner Jeremy Carver yeniden işinin başında olmasıyla ilgili ne düşünüyor? “Bu bir çeşit kampta olmak gibi ve o danışman olarak geri döndü.” diye cevaplıyor Carver.

GÜÇ ARAYIŞLARI
“Kardeşler bir suçun üzerinde araştırma yaparken başlıyor” diye paylaşıyor Carver. “Onlar gerçekten önemli bir şey istiyorlar. Bu mitoloji ile derin bir şekilde bağlı ve bir şey kalpleri ile çok yakın ve değerli.Onlar araştırmalarında bir şey elde etmek için çok birleştirilmişlerdir. Yani gizemli şey ne? Sam, Dean, Kevin ve Crowley “tüm bunlar güç kaynağı için bir kovalamaca sonuçta” diye ima ediyor Edlund.

ARAF TEMİZLENİYOR
“Dean’ın araftan dönüşü çok hızlı bir şekilde gidip geliyor” diye açıklıyor Edlund. Ama orada neler gerçekleştiğini flashbackler ile bu sezon boyunca keşfetmeye çalışacağız. “Orada gerçekleşecek olayların bütün bir vücudu var” diye devam ediyor. “Toplantılar ve çatışmalar… Tüm bunlar farklı şekilde geleceği etkiler. Onlar bazı kötü adamlarla tanışıyorlar.” diye şaka yapıyor Jensen Ackles’ın cehenneme gidişiyle ilgili.

ESKİ VE YENİ TEMİNATLAR
“Aslında bu gösterinin gücü, iki kardeş arasındaki bağdan ibaret.” diyor Carver. Ama Sibs ayrıyken “Bunların üzerinde büyük bir etkisi vardı. Ve her biri çok ayrı bir şekilde gitti. Onlar birbirlerinden uzaktalar ve bu zamanda önemli olaylar olacak. Bu arada Dean ve Sam’in yeni ilişkileri oluyor ve bunlar ileriye taşımak için çok çok önemli olacak.” diye ekliyor Edlund. “Onlar duygusal tür insanlarla uğraşmayı öğrenmek zorundalar… Biz daha karmaşık, gerçek insan ilişkilerini içine almak için uğraşıyoruz.

BİR İLİŞKİ BURUKLAŞIYOR
“Winchester kardeşler ve Crowley’nin düşmanımsı ilişkisi çok daha uzlaşılmaz olacak… O, bir sorun olacak” diye uyarıyor Edlund. “Biz aynı şeyin peşindeyiz bu büyük bir sorun olabilir” diye ekliyor Mark Sheppard.

HAVADA AŞK VAR
“Sam tamamen bazı şeyleri elde etmeye yoğunlaşıyor” diye onaylıyor Jared Padalecki. Fakat ya Dean? “Acaba Dean gerçek bir aşık olacak mı?” diye cevaplıyor Ackles. Dean’ın hayatındaki en önemli romantizm unsuru araba.

M.I.A. CASTIEL
Castiel 7. seoznun finalinin neresinde kayboldu? O bira içmek için dışarı çıkmıştı, geri döner diye şaka yapıyor Misha Collins. Meleğin ne zaman geri döneceği sorulduğunda ise kim 5. kez yalvardı. cevabı alınıyor.

Duchess yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı