Anasayfa » Dizi » Supernatural 8. Sezonda Dean’in Araf Arkadaşı Belli Oldu


Supernatural 8. sezonda Dean, araftan çıkma konusunda biraz yardıma ihtiyaç duyacak. Onun kurtarıcısı olacak olan adamla tanışın.

Battlestar Gallactica’nın Ty Olsson’ı önemli ve devamlılığı olan, 1 yıl geçip Sam’ in kardeşini bulmaktan vazgeçmesi üzerine Dean’ in araftan kaçmasına yardım eden karanlık ve tehlikeli vampir Benny rolü için seçildi. Ve onlar özgür kalmadan, Berry mutlu mesut yoluna devam etmeyecektir. Jensen Akless’a göre; “Bu karakter öylece gitmez. Bir süre etrafta takılacak ve elbette ki sorunlara sebep olacak. Çünkü Dean çıkışını bu karaktere borçlu, bu da durumu bir hayli değişken kılıyor. Bu yeni karakterle olan çılgın ilişkisi yoluyla bağlantı kurmaya çalışacaklar.”

Benny, Sam ve Dean’in günümüzdeki ilişkilerini zorlaştırırken, Dean ve Benny’nin nasıl tanıştığını flashbacklerle göreceğiz.

Fakat Benny sezonun Büyük Kötüsü değil. Aslında bu yıl Büyük Kötü yok. Bir hedef ve buna bizim çocuklar yapmadan önce ulaşmaya çabalayan eski yeni kötü adamlar var.

Hayranları, Olsson’ı 2006 Supernatural “Bloodlust” bölümündeki “iyi” vampir Eli rolüyle hatırlayabilirler. Olsson, sahneye Benny rolündeki ilk çıkışını dizinin 3 Ekim 2012, Çarşamba günü 8. sezon prömiyerinde yapacak.

euphrosyne yazdı

Yorumlar

 1. deniz -

  ekime daha çok var ya meraktan çatlıcam 🙁

 2. Kaan -

  8.sezonda castiel sürekli rol alacak mı yoksa yine ara ara bölümlerde mi gözükecek bir bilginiz varsa lütfen yazın

 3. Mert -

  fragmanı gösterseler daha iyi olurdu aslında meraktan ölebilirim 😀

 4. Yusuf -

  8. sezonda Castiel’in aklı geri gelmiş olabilir çünkü 7. sezon sonunda arafa düşünce çok mantıklı konuşuyodu 😀

 5. yunus -

  sabırsızlıkla bekliyorum yusuf sanada katılıyorum

Yorum Alanı