Anasayfa » Fragman » Superman: Man Of Steel Filminin Üçüncü Fragmanı Yayınlandı

Superman: Man Of Steel Filminin Üçüncü Fragmanı Yayınlandı
Zack Snyder’in yönettiği Superman: Man Of Steel filminin üçüncü fragmanı yayınlandı. Haberin devamında filmin bol aksiyonlu fragmanını izleyebilirsiniz.

Eğer Zack Synder’in yönetmenliğini yaptığı Superman: Man Of Steel filmindeki Superman’i ele alış tarzını, kurnazlığını beğendiyseniz, DC Comics’ten uyarlanan bu filmden gerçekten hoşlanacaksınız. Belki bir adamın gerçekten uçabileceğine inanacağız. Ve yıllardır özlemini duyduğumuz Superman’e sonunda kavuşabileceğiz.

Fragmanda Henry Cavill’in canlandırdığı Superman’ı mükemmel olarak görüyoruz.  Ayrıca Amy Adams’ın canlandırdığı karakter Lois Lane’i de fragmanda görüyoruz. Bunlara ek olarak General Zod olarak Michael Shannon kısa bir süre gözüküyor. Bu fragmanı biraz daha iyi yapacak bir şey varsa o da çok  az da olsa Justice League’le bir ilişki kurulması olacaktı. Ama her şeye rağmen gene de mükemmel!

Filmin kısaca konusu ise şöyle; Ölmekte olan bir gezegenden dünyaya yollanan bir çocuk Kansas’ta bir çift tarafından evlat edinilir. Bir gazeteci olan Clark Kent karanlık güçlerden evini, ailesini, insanları korumak için süper güçlerini kullanır.

DC Comics karakterlerinden Superman’in bulunduğu film Man Of Steel, Zack Snyder tarafından yönetildi. Snyder daha önce Dawn of the Dead, 300, Watchmen & Sucker Punch gibi projelerde de yönetmenlik koltuğunda bulunmuştur. Christopher Nolan’ın yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu ise David S. Goyer yazdı.

Man Of Steel, tüm dünyayla aynı anda ülkemizde de 14 Haziran 2013’te sinemaseverlerle buluşacak.

Superman: Man Of Steel Fragmanı 3

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı