Anasayfa » Sinema » Star Wars: Episode VII’nin Yönetmeni J.J. Abrams!

Star Wars: Episode VII’nin Yönetmeni J.J. Abrams!
J.J. Abrams, daha önce inkar ettiği Star Wars: Episode VII’nin yönetmenlik koltuğuna oturdu. Disney, geçen ay yaptığı basın toplantısında resmi olarak Star Wars: Episode VII’nin başına J.J. Abrams’ın geçtiğini duyurdu. Buna ek olarak basın toplantısında Michael Arndt’in filmin senaristi, Lawrance Kasdan ve Simon Kinberg’in ise filme danışmanlık yapacağı açıklandı.

Lucasfilm’in yeni korkusuz lideri Kathleen Kennedy; “Yeni Star Wars filmi için yönetmen koltuğunda J.J. Abrams’ı görmek bizi oldukça heyecanlandırıyor. J.J. Abrams, bu film için olabilecek en iyi yönetmen. Bir yönetmen olarak sahip olduğu içgüdülerin ötesinde sezgisel bir anlayışı da sahip. O, Star Wars filmlerinin özünü anlayan birisi ve unutulmaz bir film yaratmak için bütün yeteneklerini kesinlikle kullanacak.” Dedi.

George Lucas ise J.J. Abrams’ın yönetmen koltuğuna oturulmasıyla ilgili olarak şu yorumda bulundu: “ Film yapımcısı ve yaratıcısı olarak her zaman J.J. Abrams’tan oldukça etkilendim. O gerçekten yeni Star Wars filmi için en ideal seçim, Star Wars mirasi daha iyi ellerde olamazdı.”

Abrams ise alçakgönüllükle şu şekilde konuştu: ”Star Wars’ın bir sonraki bölümünün bir parçası olmak, Kathy Kennedy ve bu olağanüstü grupla beraber çalışmak benim için bir onurdur. George Lucas’a çocukken olduğumdan daha fazla minnettarım.” Filmin arkasında Abrams’ın uzun süredir beraber çalıştığı Bryan Burk ve daha önce Disney ve Lucasfilm’de beraber çalıştığı Kathleen Kennedy’de yer alıyor.

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı