Anasayfa » Sinema » Star Trek Serisi Star Trek 2 Olarak Adlandırılmayacak!


J.J. Abrams’in yeni serisi olan Star Trek hakkında çok fazla bilgi edinememiş olsakta, film setinden yayılan dedikodulara göre yeni filmin Star Trek 2 olarak adlandırılmamasına karar verilmiş. Orijinal uyarlama olan altıncı seri Star Trek: Nesillerden sonra birçok klasik numarasal seri tarzından uzaklaştı. Ayrıca yeni filmin de bu 1, 2 ve 3 gibi numaralardan sakınacakları duyuruldu.

2009’daki yapımın orijinal ekibi filmin ikinci serisinde de aynen yer alacaklar; Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, John Cho ve Karl Urban, J.J. Abrams’in saltanatında buluşuyorlar.

Access Hollywod sitesi, geçenlerde birinci filmde Nyota Uhura’yi canlandıran aktris Zoe Saldana’yi yakaladı ve ona şu anda yapım aşamasında olan filmin ikinci serisinin ne durumda olduğunu sordu:

Filmin durumu hakkında yaptığı açıklamada “Elimize hala senaryo geçmedi” dedi. Access Hollywod’un doğrulamasıyla filmin çekimlerine Ocak ayının ortalarında başlanacağı öğrenildi. “Film için hepimiz çok heyecanlıyız. Uzay’a geri dönmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Roberto Orci ve Alex Kurtzman’in senaryoyu kağıda dökmeye başladıkları ama tamamlanış tarihinin ne zaman olacağına henüz karar verilmediği öğrenildi.

Star Trek ikinci serisi yıldızları Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, John Cho ve Karl Urban ile 2012’de sinemalarda olacak.

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı