Anasayfa » Müzik » Spotify Rekoru Wiz Khalifa’da!

Spotify Rekoru Wiz Khalifa'da!
Amerikalı ünlü rapçi Wiz Khalifa’nın “See You Again” şarkısı, Spotify’da 21,9 milyon kez dinlenerek bir hafta içinde en çok dinlenen şarkı rekorunu kırdı.

Amerikalı ünlü rapçi Wiz Khalifa’nın Charlie Puth ile birlikte seslendirdiği “See You Again” adlı şarkı, bir hafta içinde 21,9 milyon dinlenme rekoruyla “Spotify Global Chart” listesinde 1 numaraya oturdu. Aralarında ABD, İngiltere, Almanya, İsveç, Hong Kong ve Singapur’un da bulunduğu 26 ülkede geçtiğimiz hafta en çok dinlenen şarkı ünvanını alan “See You Again”, sadece 13 Nisan’da 4,2 milyon kez dinlenerek bir gün içinde en çok dinlenen şarkı olma rekorunu da kırmış oldu.

Prodüksiyon firması Atlantic Records’un CEO’su Craig Kallman, “Wiz gibi büyük bir yıldız, Charlie gibi müthiş bir ses sanatçısı ve söz yazarı ile bir araya gelince milyonlara hitap edebilen bir şarkı ortaya çıktı. Buna Paul Walker’ın hayran ordusu ve şarkıya çekilen klibe gösterilen ilgi de eklenince heyecan doruğa çıktı. Atlantic ekibi olarak bu ilgi bizi çok mutlu ediyor. Spotify’ın uluslararası çapta dinleyicilerinden de aynı ilgiyi görmekten dolayı çok mutluyuz” diye konuştu.

Wiz Khalifa – See You Again

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı