Anasayfa » Sinema » Sony Gelecek İki The Amazing Spider-Man Filminin 2016 ve 2018’de Vizyona Gireceğini Açıkladı

Sony Gelecek 2 The Amazing Spider-Man Filminin 2016 ve 2018'de Vizyona Gireceğini Açıkladı
The Amazing Spider Man 2, şu anda 2 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmek üzere çekim aşamasında ve Sony Pictures geçtiğimiz günlerde iki tane daha Spider-Man filmi çekileceğini ve bu filmlerin vizyona giriş tarihlerini duyurdu. The Amazing Spider-Man 2 filminin devam filmi 10 Haziran 2016 tarihinde ve bir sonraki film ise 4 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek.

Daha önceden Marc Webb’in Spider-Man üçlemesi üzerinde çalıştığını duymuştuk ama görünen o ki Andrew Garfield’in Spider-Man serisi en az dört filmden oluşacak.

The Amazing Spider Man 2 filmi 2 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmek üzere şu an çekim aşamasındayken Sony Pictures Entartainment stüdyo tarihindeki en başarılı yapımlarından biri olan bu serinin gelecek iki filminin vizyona giriş tarihlerini açıkladı. Açıklama Jeff Blake tarafından yapıldı. Peter Parker’ın hikayesinin bir sonraki iki filmi 10 Haziran 2016 ve 4 Mayıs 2018 tarihlerinde vizyona girecek.

Yapılan duyuru hakkında konuşan Blake “Spider-Man bizin en önemli, en başarılı, en sevilen yapımlarımızdan biri bu nedenle gelecek filmlerin vizyona giriş tarihlerini açıklamaktan oldukça mutluyuz” dedi.

The Amazing Spider-Man 2 filmi Stan Lee ve Steve Ditko tarafından yazılan Marvel çizgi romanına dayanıyor. The Amazing Spider-Man filminin senaryosu James Vanderbilt’in eski taslaklarıyla birlikte Alex Kurtzman, Roberto Orci ve Jeff Pinkner tarafından yazıldı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Marc Webb’i görüyoruz. Filmin yapımcıları Avi Arad ve Matt Tolmach. Başyapımcılığı ise E. Bennet Walsh, Stan Lee, Alex Kurtzman ve Roberto Orci üstleniyor.

The Amazing Spider-Man geçen sene dünya çapında box office’de 750 milyon dolardan fazla bir hâsılata ulaşmıştı.

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı