Anasayfa » Etkinlik » Sokakta Hayat, Kadıköy’de Parti Var!


Efes Pilsen’in düzenlediği “Sokakta Hayat Var” etkinlikleri, açık havada eğlenmeyi seven tüm İstanbulluları, 9 Ekim Pazar günü Kadıköy Güneşli Bahçe Sokak’a davet ediyor.

“Sokakta Hayat Var” projesi, keyifli yaz mevsiminin sona erdiği şu günlerde açık havada müziğin ve eğlencenin tadını çıkarmak isteyen İstanbullular için mükemmel bir fırsat sunuyor. Efes Pilsen’in katkılarıyla 9 Ekim Pazar günü gerçekleşecek olan “Sokakta Hayat Var” partisi, hayatın dolu tarafını hep beraber kutlamak isteyen herkesi Kadıköy Güneşli Bahçe Sokak’ta buluşturacak.

“Sokakta Hayat Var” partisi ile sokakta dolu dolu müziğe ve eğlenceye merhaba diyecek olan katılımcılar, Carnaval Turko bandosu, konserler, çeşitli şovlar ve DJ&Anilive gösterisi ile açık havada eğlenmenin keyfini çıkaracaklar.

Circus ve son zamanların en popüler yerli gruplarından Model sahnede…
Circus’un canlı sahne performansıyla başlayacak olan parti, son dönemin sevilen gruplarından Model’in vereceği konser ile devam edecek.

Bu hayata herkes davetli!
Efes Pilsen’in ev sahipliğinde “Sokakta Hayat Var”, bu yaz geride bıraktığımız Nişantaşı Atiye Sokak ve İzmir Büyük Park partilerinden sonra şimdi de Kadıköy sokaklarına eğlenceyi taşıyacak. Tüm İstanbulluları renkli ve eğlenceli bir dünyada hayatın güzelliklerini paylaşmaya davet eden etkinliğe katılım ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

PROGRAM:
14.30 – 17.30

Sokak’ta Eğlence
Carnaval Turco Sokak Bandosu
Canlı Video-Art Performansı
İllüzyon Gösterisi
Sokak Lezzetleri
Tarot Falı
Gezici Fotoğraf Ekibi

18.30 – 20.00: Circus Konseri
20.30 – 21.30: Model Konseri
21.45 – 22.30: DJ Set

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı