Anasayfa » Film Tanıtımları » Smallville Yıldızı Alan Ritchson, Yeni Ninja Kaplumbağalar’da Raphael Olacak!

Smallville Yıldızı Alan Ritchson, Yeni Ninja Kaplumbağalar’da Raphael Olacak!
Yapımcı Michael Bay ve yönetmen Jonathan Liebesman Ninja Kaplumbağalara kazandırdıkları farklı kişilikler yüzünden karakterin hayranlarına karşı bir savaş yürütmüştü. Daha sonra film birkaç bütçe problemiyle karşılaşmıştı. Sonunda filmin hayranlarını da sakinleştirmeyi beceren Michael Bay, geçen ay filme April O’neil karakteriyle Megan Fox’u eklediklerini açıklamıştı. Şimdiyse Smallville’in yıldızı Alan Ritchson filme Raphael olarak katılıyor.

Ritchson, daha önce CW’nun uzun soluklu dizisi Smallville‘de Aquaman Arthur Curry’i canlandırmıştı. Daha sonra da büyük merakla beklenen Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak’ta Birinci Bölge’den Gloss karakteriyle filmdeki yerini aldı. Ninja Kaplumbağlar’da ise oyuncular meşhur kaplumbağalarımızı canlandıracak ama çekimler eskilerden farklı olarak Avatar’daki gibi daha çok görselliğe dayanacak. Aslında bu rol Ritchson için güzel bir şans gibi gözükse de filmin bu bölümü çok da güzel olmayabilir. Şimdilik yayılan dedikodulara göre filmin senaryosu pek de izlemeye değer gibi gözükmüyor. Bu açıdan bakınca ortada endişelenecek bir durum oluşuyor.

Filme Megan Fox’un April O’Neil olarak katılmasına da filmin hayranları tepkili. Ama Ritchson, Raphael rolünün hakkını kesinlikle verir bundan şüphemiz yok! Filmin yayınlanan bir fragmanını görmeden film hakkında konuşmak pek doğru olmaz ama film vizyona çıktıktan sonra başarılı olur, hayranları tarafından kabul görürse Bay ve Liebesman çok büyük bir iş başarmış olacaklar. Ninja Kaplumbağalar, 16 Mayıs 2014’te Gareth Edward’in Godzilla’yla aynı gün vizyona girecek.

TMNT (2007) Fragmanı

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı