Anasayfa » Dizi » Smallville (2001) Tanıtımı


Smallville, yıllardır bildiğimiz herkesin aşina olduğu büyük kahramanımız Süperman’in gençlik yıllarını anlatan bir dizi.

Büyük oyuncu kadrosu ile tv de yerini garantileyen bir dizi aynı zamanda Clark Kent’in güçlerini kazanmayı başladığı yıllarda kimi zaman komik kimi zaman heyecanlı eğlenceli bir dizi. Amerika’da 8. sezonu oynayan dizi gayet iyi bir yolda ilerlemekte. Dizide Clark Kent’in ilk aşkını da gorebiliyoruz. Uzun süre boyunca harika kahramanımızın ayaklarını birbirine dolayacak. Superman filmlerinde rol almayan Chloe karakteri ise sırılsıklam Clark’a aşıktır ama ne yazık ki sesini çıkaramayan bir karakterdir. Okul gazetesini yürüten Chloe gayet tatlı bir kız olmasına rağmen kimi zaman bilmiş tavırları ile sinir bozucu olabiliyor. Superman’in ilk başlarda yakın dostu olan Lex ve dizinin sevilmeyen karateri Lionel Luthor ise kurnazlıklarını kaçırmamalısınız.

Bütün bunları bir araya getirince karşımıza harika bir dizi çıkıyor. Dizi de beni rahatsız eden iki şey var sadece ilk sezonda herşeyi meteor taşı zırvalarına bağlamışlar ama ilk sezonu izleyip diziyi yorumlamanızı istemem genel olarak gayet başarılı bir dizi. Beni rahatsız eden ikinci unsur ise Cnbc-e birinci sezondan beri Süperman uçmayı öğreniyor sloganı adam 8 sezondur uçamadı bir türlü ben olsam ben uçarım ya. Bunlara rağmen bana göre kaçırılmaması gereken bir dizi Smallville.

Spoiler: İleriki sezonlarda diziye Chole’nin kuzeni olarak Lois katılmaktadır. Süperman’in biricik aşkı. diziye ayrı bir tat katıyor.

Smallville Fotoğrafları

Smallville Fragmanı

Smallville Fragmanı #2

Smallville Afişi

Sou1KeepeR yazdı

Yorumlar

  1. Darkwing -

    bence artık abartmanında ötesine geçtiler smallville’de neden diye soracak olursanız bi kere superman 18 yaşına geldiğinde yalnızlık kalesine gider babasından gerekli talimatları alır ve uçarak kaleden çıkar peki dizide clark 30 yaşına geldi hala saçmalıyor yuh artık bi diziyi bu kadar uzatırsan saçmalarsın diye düşünüyorum…

  2. castiello -

    bence çok güzel bir dizi çok uzun sürse bile mutlaka seyredilmeli

Yorum Alanı