Anasayfa » Sinema » Singer Bishop ve Warpath’ın X-Men: Days of Future Past Filminde Olacağını Onayladı

Singer Bishop ve Warpath'ın X-Men: Days of Future Past Filminde Olacağını Onayladı
Yönetmen Bryan Singer, X-Men: Days Of Future Past filminin yapımında katı davranıyor ama devam filmiyle alakalı bazı dedikodular var açığa çıkmaya devam ediyor. Oyuncular tamamen toparlanmış gibi gözükürken bazı yeni üyeler açık bir şekilde belirli bir karaktere bağlanmamış durumda. Ama şimdi yönetmenin Twitter’dan yeni bir gönderi paylaşmasıyla, yeni X-Men’in filmde ortaya çıkışıyla ilgili biraz daha bilgi edindik gibi gözüküyor. Singer üzerlerinde karakterlerin adlarının yazılı olduğu Bishop ve Warpath’in de isimlerinin içlerinde bulunduğu oyuncuların sandalyelerinin çekime alındığı bir Vine videosu paylaştı.

Bishop “Xavier’in Güvenlik Görevlileri”nin bir üyesi. Bishop ilk defa kitap dizisinde X-Men: Days Of Future Past kitabından sonra gelen Uncanny X-Men’de karşımıza çıkmıştı bu nedenle ortada ilginç bir şeyler döndüğü çok açık. Ama Bishop’un post-apokaliptik gelecekten geldiğini ve o zamandaki mutantlarla tanışmak için zamanda geriye doğru seyahat edebildiğini düşünürsek onun bu filmde de var olması daha anlamlı bir hale geliyor. Bu sırada Warpath muhteşem kuvvetli ve hızlı bir Amerikan Apaçi Yerlisi. Başlarda kardeşi X-Men’lerden biri olarak öldüğünde kötü bir karakteri üstleniyordu ama kahramanlara katıldı ve Wolverine’in X-Force takımının bir üyesi haline geldi.

The Intouchables filminin oyuncusu Omar Sy’ın bu rolü alacağı konusundaki dedikoduları düşünürsek bu onun devam filmindeki yerini aşağı yukarı gösteriyor. Buna ek olarak Boo Boo Stewart oyuncular arasındaki tek yerli Amerikan olduğunu için Warpath rolünü onun oynayacağından oldukça eminiz. Ve Fan Bingbing’in kendisini, insanları ve nesleri ışınlama gücüne sahip bir mutant oynayacağı kesin. Bu film mutantlarla dolu ve bunun birazcık fazla olabileceği konusunda endişeliyim. Ama Bryan Singer’a güveniyoruz ve daha fazlasını görmek için filmin 18 Temmuz 2014’te vizyona girmesi için sabırsızlanıyoruz.

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı