Anasayfa » Dizi » Sherlock’un Üçüncü Sezonundan İlk Fotoğraf Yayınlandı!

Sherlock’un Üçüncü Sezonundan İlk Fotoğraf Yayınlandı!
Sherlock’un ekranlara geri dönüşüyle ilgili beklentiler artmaya devam ederken bugün BBC resmi olarak yeni sezondan bir fotoğraf yayınladı.

Herkesin aklını meşgul eden soru Sherlock aksiyon dolu bölümleriyle ekrana geri döndüğü zaman cevap bulacak. Bunu nasıl yaptı? John en yakın arkadaşının ölümünün sahte olduğunu nasıl öğrendi? Sherlock John’un Mary Morstan’a aşık olduğunu öğrendiğinde ne düşünecek? Mark Gatiss’in yazmış olduğu The Empty Hearse bölümünde bir kez daha Sherlock ve John için işler kızışmaya başlayacak.

Dizinin başyapımcısı, senaristi ve yaratıcılarından biri olan Steven Moffat serisinin ekranlara dönüşü hakkında “Sherlock Holmes’ün çatıdan atlamasının ardından oldukça uzun bir zaman geçti. Sherlock ve asfalt arasında yaşananların ortaya çıkma vakti geldi.” dedi.

Mark Gatiss ise “Sherlock ve John Watson sonunda geri döndü! Tam da olmalarını istediğimiz yerdeler – Londra sokaklarında sürükleyici olayların peşindeler.” dedi.

Sir Arthur Conan Doyle’un eserlerinden esinlenilerek yapılan Sherlock Steven Moffat ve Mark Gatiss tarafından yazıldı. Dizinin yapımcısı Sue Vertue. Beryl Vertue, Mark Gatiss ve Steven Moffat Hartswood Films adına, Bethan Jones BBC adına ve Rebecca Eaton Masterpiece adına dizinin başyapımcılık görevini üstleniyor.

Sherlock’un merakla beklenilen üçüncü sezonu 19 Ocak 2014, Pazar günü PBS’de yayınlanmaya başlayacak.

Sherlock’un Üçüncü Sezonundan İlk Fotoğraf
Sherlock’un Üçüncü Sezonundan İlk Fotoğraf

Sherlock 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı