Anasayfa » Dizi » Sherlock’un 4. Sezonda Devam Edeceği Kesinleşti!

Sherlock’un 4. Sezonda Devam Edeceği Kesinleşti!
BBC’nin dedektif dizisi Sherlock’un 4. sezonu için dizinin oyuncuları Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman yeni bir sözleşme imzaladı.

Cumberbatch, South Bank Show Ödülleri’nde şu şekilde bir açıklamada bulundu: ”Bunu söylerek başımın derde gireceğini biliyorum ama 2 sezon daha diziyle anlaşmamızı imzaladık. Şuana kadar sadece bu sezon için ilk üç bölümü çekeceğimizi daha sonra bir üç bölüm daha çekeceğimizi biliyorum. Devamında neler olacağı hakkında bir bilgim yok.” Cumberbatch ayrıca dizinin 4. sezondan da fazla sürmesini istediğini belirtti. Tabi ki bu onun, Freeman’ın ve dizinin yaratıcısı Steven Moffat’ın bunu yapabilecek vakti olmasına bağlı. Daha önce söylediğimiz gibi Freeman ve Cumberbatch diziyle beraber aynı anda sinema filmlerini de yürüttükleri için, diziye vakit ayırmakta zorlanıyorlar. Bu da 3. sezonun açılışının ertelenmesine sebep olmuştu.

Sherlock’un Yaratıcılarından Üçüncü Sezon Açıklamaları

Doctor Who’nun showrunner’lığını da yürüten Moffat’ın da vakit bulmaması işleri güçleştiriyor. Bildiğiniz gibi Freeman, Peter Jackson’ın The Hobbit üçlemesinde Bilbo Baggins karakterini canlandırıyor. Cumberbatch ise Star trek Into Darkness filminde canlandırdığı kötü karakterle sinemada karşımıza çıkacak.

3. sezon çekimlerine 18 Mart’ta başlanacak olan diziyi 2013’un sonlarına doğru izleme şansı yakalayacağız.

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı