Anasayfa » Dizi » Sherlock’da Oynayan Aktör Game of Thrones Dördüncü Sezonda’da Oynayacak

Sherlock'da Oynayan Aktör Game of Thrones Dördüncü Sezonda'da Oynayacak

İşte TV Blogcularının hayalini kurduğu türden bir haber: Game of Thrones, Doctor Who ve Sherlock karışımı!

Mark Gatiss dördüncü sezonda HBO’nun Game Of Thrones dizisinde yer alacak. İngiliz yazar-yapımcı ve aktör olan Mark Gatiss, Doctor Who romanlarının ve BBC’de klasikleşen dizinin bölümlerini yazarı. Aynı zamanda uzun süren bu seride rol de aldı (IMDB’deki bilgilere göre 2007 yılından bu yana üç farklı rolde oynamış). Bunlara ek olarak Gatiss bir başka İngiliz temelli yapımı olan Sherlock’da hem yaratıcılarından biri oldu hem de Holmes’ün gizemli kardeşi Mycroft rolüyle başrollerden birini oynadı. Ve şimdi de onu gelecek sene HBO’nun gözde dizisinde göreceğiz.

Thrones’da oynayacağı rol…

Aslında bu henüz ortaya çıkmayan bir bilgi. Game Of Thrones ekibi Mark Gatiss’in rolünü gizli tutuyor. Belki showrunner David Benioff ve Dan Weiss Cuma günü Comic-Con’daki panellerinde bize bir şeyler söylerler. Aynı zamanda Sherlock da dizi tarihindeki ilk Comic-Con panelini Perşembe günü yapacak yani belki Gatiss de bize birkaç ipucu verebilir. Size gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Game of Thrones 4. Sezon Onayını Aldı!

Thrones ikinci ve üçüncü sezonunda ekibine oldukça fazla yeni rol eklemişti fakat dördüncü sezonda bu yeni rollerin artışı oldukça yavaşladı. Zaten dizi şu anda televizyonda yayınlanan bütün drama serilerinden daha büyük bir kast ekibine sahip. Artık Gatiss de dizide onun gibi yeni olan ve kilit bir rol olan Prince Oberyn Martell’ı oynayacak olan arkadaşı Pedro Pascal’a katılacak.

Game of Thrones 3. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı