Anasayfa » Sinema » Sherlock Holmes’un Yazarı, Jack Ryan: Moscow’un Yeni Versiyonu Üzerinde Çalışıyor


Klasik bir eserin sayfalarının ardından Guy Ritchie’nin tatlandırıp, beyaz perdeye taşıdığı Sherlock Holmes’den sonra, Heat Vision, filmin senaristi Anthony Peckham’ın, Tom Clancy’nin ajan hikayelerinin kahramanı Jack Ryan konulu çıkacak olan yeni film için kalemi eline aldığını bildirdi.

Chris Pine, bir süredir projenin içinde ayrıca son duyumlara göre Jack Bender (Lost’un birçok bölümünün yönetmeni) de dümende olacak. Yine son alınan bilgilere göre, filmin adı Moscow olarak kaldı ve Ryan’ın CIA’ye katılmadan önceki maceralarını konu ediyor ki bu aynı zamanda karakterin hayatının, daha önce ekrana yansımamış kısmı.

Konuya gelecek olursak.. Ryan, Rus bir milyarderin analisti olarak çalışmak için Marines’den taşınır. Her nasılsa, teröristlerce düzenlenmiş, ekonomiyi çökertecek bir komploya dahil olur. Orijinal senaryo (Tom Clancy romanlarına dayalı değil) Adam Koxac’dan geldi (Hossein Amini’in son dönem taslağı ile birlikte). Kısacası Paramount bu senaryonun ‘en iyisi’ olduğundan emin. Stüdyo bu yılın sonlarında ya da önümüzdeki yılın ilk aylarında çekimlere başlamayı planlıyor yani gelişmeler önümüzdeki birkaç ayda hızla ilerleyecekmiş gibi gözüküyor.

Mesecina yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı