Anasayfa » Fotoğraf » Sevilen Elf Orlando Bloom The Hobbit Setinde!

Sevilen Elf Orlando Bloom The Hobbit Setinde!
The Hobbit filminin üçlemeden oluşacağını daha önce söylemiştik. İlk film geçtiğimiz aylarda vizyona giren Hobbit: Beklenmedik Yolculuk‘tu. İlk filmi yeni yayınlanan filmin üçüncü filminden Orlando Bloom’un bulunduğu bir kare yayınlandı. Haberin devamında filmle ilgili detaylara ve resme ulaşabilirsiniz.

The Hobbit üçlemesinin ikinci filmi olan The Hobbit: The Desolation of Smaug, 13 Aralık 2013’te ekranlara gelecek. Üçüncü film olan The Hobbit: There and Back Again ise 18 Temmuz 2014’da vizyondaki yerini alacak. İkinci ve üçüncü filmlerle beraber Yüzüklerin Efendisi’nden tanıdığımız bazı karakterler de gözükmeye başlarken Bilbo gibi yeni karakterlerde ekranlara gelecek. Cücelerin ise ejderha Smaug’un evi olan Lonely Mountain’a tehlikeli yolculukları devam edecek.

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde ana karakterlerden birini oynayan fakat The Hobbit kitabından ismi geçmeyen elf Legolas’ı canlandıran Orlando Bloom’u filmin bir karesinde görme şansı yakalıyoruz. Yayınlanan resim “There and Back Again” filminden bir görüntü. Peki Legolas bu filmde napıyor? Filmin yönetmeni Peter Jackson bu konu hakkında şöyle bir açıklama yaptı: ”Bildiğiniz gibi Legolas elf kralı Thranduil’in oğlunu canlandırıyordu. Ve Thranduil, The Hobbit kitabında ismi oldukça sık rastlanan bir isim. Ayrıca elfler ölümsüz olduğu için Leoglas Woodland Realm kısmında yer alacak.”

Hobbit üçlemesinde karşımıza çıkan bir başka önemli isimse Luke Evans’ın canlandırdığı kahraman Laketown savaşçısı Bard The Bowman (okçu). Filmin yapımcısı ve senaristi Bard hakkında şunları söyledi;” Bard ilginç bir karakter ama kitapta rastgele bir karakter, bu yüzden onu seyirciyle tanıştırmamız daha fazla zamanımızı alıyor. Onun bir baba olduğunu biliyoruz, bu yüzden rolünü çok fazla değiştirmeyi düşünmüyoruz, hikayede geçenleri anlatmaya çalışıyoruz.”

Filmde, Luke Evans ve Orlando Bloom’a İlk Bakış!
Sevilen Elf Orlando Bloom The Hobbit Setinde!

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı