Anasayfa » Dizi » The Secret Circle (2011) Tanıtımı


Secret Circle‘in başrollerinde Cassie Blake olarak Britt Robertson, Adam Conant olarak Thomas Dekker, Charles Meade olarak Gale Harold, Faye Chamberlain olarak Phoebe Tonkin, Melisa olarak Jessica Parker Kennedy, Diana Meade olarak Shelly Henning, Nick olarak Louis Hunter, Jane Blake olarak Ashley Crow ve Dawn Chamberlain olarak Natasha Henstridge yer alıyor. Dizi, 15 Eylül, Salı günü CW kanalında başlayacak.

L.J. Smith’in kitap serisinden uyarlandı. The Secret Circle, yapımcı Kevin Williamson (“The Vampire Diaries,” “Scream,” “Dawson’s Creek”), Andrew Miller (“Imaginary Bitches”), Leslie Morgenstein (“The Vampire Diaries,” “Gossip Girl“) ve Gina Girolamo ile birlikte Outerbanks Entertainment, Alloy Entertainment, Warner Bros. Television ve CBS Television Studios yapımı.

Pilot bölümünün yapımcıları Elizabeth Craft (“The Vampire Diaries,” “Lie to Me”) ve Sarah Fain (“The Vampire Diaries,” “Lie to Me”). Liz Friedlander (“The Vampire Diaries,” “90210”), Pilot bölümü yönetti.

Cassie Blake mutlu ve normal bir genç kızdı ta ki annesi Amelia trajik bir kaza yangınının sonucunda ölene kadar. Öksüz ve çok üzgün olan Cassie, annesinin birkaç yıl önce terk ettiği Washington’ da Chance Harbor adlı küçük ve güzel kasabaya sıcakkanlı ve sevecen büyükannesinin yanına taşınır.

O kasabanın sakinleri Cassie’nin kendisi hakkında bildiklerinden daha çok biliyor gibi görünüyorlar. Cassie tatlı Diana ve onun yakışıklı sevgilisi Adam, melankolik yalnız adam Nick, alışılmış kız Faye ve onun arkadaşı Melisa adlı lisedeki sınıf arkadaşlarıyla tanıştıktan sonra garip ve korkunç şeyler olmaya başlar.

Yeni arkadaşları güçlü cadılar soyundan geldiklerini, Cassie’ nin kendilerine katılmasını ve Secret Circle neslini tamamlamayı beklediklerini açıkladıkları zaman Cassie, Adam onun inanılmaz sihir güçlerinin kilidini nasıl açacağını gösterene kadar onlara inanmayı reddediyordu.

Annesinin çocukluk odasında eski gizli sözcüklerin yer aldığı deri ciltli kitabından bir mesajı keşfetmesiyle gerçeği ve tehlikeli kaderi anlıyor. Cassie ve diğerleri henüz bu karanlık güçlerin kasabadaki Diana’ın babası ve Faye’nin annesi de dahil yetişkinleri birleştirebileceğini ve Cassie’nin annesinin ölümünün bir kaza sonucu olamayacağını bilmiyorlar.

Secret Circle Fotoğrafları

Secret Circle Fragmanı

Secret Circle Afişi

Ceyda yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı