Anasayfa » Fragman » Scream 4 Fragmanı Yayınlandı!


Weinstein Şirketi’nin bir parçası – Dimension Films tarafından, geçtiğimiz hafta Scream Ödülleri’nde ilk defa gösterilen, sonra da online medya da yayınlanan Wes Craven’in serisinin en son filmi Scream 4 (Çığlık 4)’ün fragmanı sevenleriyle buluştu. CominSoon websitesinde bulabileceğiniz bu yeni fragman, sanırım ödül töreninde gösterilenden birazcık daha uzun, yine de fragman muhtemelen filmin sonuna doğru hepsi ölmüş olacak kocaman bir oyuncu kadrosuyla tanıştırıyor bizleri. Tabi, Rory Culkin tam anlamıyla neler olduğunu açıklamaya başladığı kısımda biraz bayat tadı veriyor ama belki de kanlı film serilerininde eğlenceli yanı bu. Film inanılmaz büyük bir kadroya sahip hatta orjinal “survivors” kadrosunun bir kısmı ve Hayden Panettiere de var, yani eğlenceli olacağa benziyor!

Açıklama: Serinin ilk filmindeki cinayetlerin üstünden 10 sene geçmiş ve Sidney Prescott (Neve Campbell) yaşadığı onca şeyden sonra, yazdığı yazılar sayensinde kendisini toparlamayı başarmıştır fakat ne yazık ki Hayalet Suratlı Katil tarafından tekrar ziyaret edilmek üzeredir.

Scream 4 korku filmi konusunda dahiyane fikirlere sahip usta yönetmen Wes Craven tarafından çekildi ve diğer başarılı filmleri; The Hills Have Eyes, Swamp Thing, A Nightmare on Elm Street, Shocker, Red Eye ve orjinal Scream trilojisi. Seneryo ise, kreatör Kevin Williamson tarafından yazıldı. Williamson aynı zamanda Scream 1 & 2 ve I Know What You Did Last Summer filmlerinin senaryonlarını da yazdı. The Weinstein Şirketi / Dimension Films, 15 Nisan 2011’de Scream 4’ü, 3D olarak sinemalara getiriyor.

Scream 4 Fragmanı

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı