Anasayfa » Sinema » Schuler Donner: X-Men 4 Geliyor ve Deadpool için 17 Yaş Sınırı Var


X-Men: First Class‘ın 3 Haziran’da gösterime gireceğinin belli olmasından sonra X-Men serisinin son filmi X-Men: The Last Stand (X3)’den sonra yeni bir devam filmi olmayacağı düşünülmüştü. Ancak serinin yapımcısı Lauren Schuler Donner bir dördüncü ve beşinci seri devam filmlerinin olabileceğini açıkladı. Dedi ki, “Teklifi Fox’a götürdük ve bayıldılar. Ve X4’ten sonra X5’e yönleneceğiz,”. Süper Mutant Kahraman takımı için tüm söylediği bu oldu ama Ryan Reynolds‘un yer aldığı Deadpool için de bazı açıklamalar yaptı.

Empire (The Playlist aracılığıyla) 17 yaş sınırıyla seyirciye ulaşacak olan Deadpool’un hala planlarında olduğunu söyledi. Reynolds’un takvimine uygun bir tarihte projeyi yapacağına dair kesin bir açıklama yaptığını biliyoruz, ama Donner’ın sözleri de oldukça umut verici görünüyor. “Bu tam bir yeni versiyon olacak. Biz ya bu film daha önce yapılmamış gibi davranacağız ya da dalga geçeceğiz, ki bunu o yapabilir. Bu çılgınlık, kesinlikle bir komedi. Ama senaryo 17 yaş sınırına göre yazılmış, oldukça fazla şiddet ve bozuk bir dil var. X-Men dünyasından çıkar çıkmaz bu yöne kayacağız.” dedi. Yeni versiyon derken X-Men Origins: Wolverine’in Deadpool ismine gölge düşürmeyeceği ve filmlerin birbirinden oldukça farklı olacağı konusunda bir endişe duymamamızı belirtmek istiyor.

Marvel hayranları için görünüşe göre oldukça güzel haberler dolanıyor, ama her şey olabilir. Fox’un 17 yaş sınırında bir projeye sıcak bakıp bakmayacağından emin değiliz, hatta içinde Ryan Reynolds olsa dahi. Stüdyolar proje seçimlerinde oldukça dikkatli davranıyorlar ve Deadpool’un gerçekleşme konusu da zaman içinde belirli olacak gibi görünüyor.

Cup Cake yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı