Anasayfa » Sinema » Sarah Gadon, The Amazing Spider-Man 2 Filminde Mary Jane Rolünü Oynamayacağını Doğruladı

Sarah Gadon, The Amazing Spider-Man 2 Filminde Mary Jane Rolünü Oynamayacağını Doğruladı
Sarah Gadon, Twitter üzerinden Mary Jane Watson rolünü oynamayacağını duyurdu. The Wrap’den Jedd Sneider, Gadon’ı  The Amazing Spider-Man 2 filminde kesinlikle göreceğimizin haberini verdi.

Bu hafta Spider-Man haberleriyle dolu bir hafta oldu. İlk olarak Sony iki yeni Spider-Man filminin 2016 ve 2018 yıllarında vizyona göreceğini açıkladı. Daha sonra Shailene Woodley’in The Amazing Spider-Man 2 filminden çıkarıldığı ve Sarah Gadon’ın henüz bilinmeyen bir rol için oyuncu kadrosuna katıldığını öğrendik. Hayranlar hemen Gadon’ın Woodley’in yerine geçip Mary Jane rolünü alacağını düşündüler ama şimdi biliyoruz ki böyle bir şey olmayacak.

Bu çılgın hafta nasıl sona erecek? Shailene Woodley’in Mary Jane rolü ikinci filmden çıkarıldı ama bildiğimiz kadarıyla The Amazing Spider-Man 3 filminde geri dönecek. Hayranlar onun oyuncu kadrosu içinde olmasından pek memnun olmayabilirler ama yine de onun 2016 yılında vizyona girecek olan devam filminde yeniden rol alacağına dair gerçek bir kanıt yok. Sonuç olarak Sarah Gadon The Amazing Spider-Man 2 filminde rol olacak ama henüz oynayacağı rolün ne olduğunu bilmiyoruz.

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı