Anasayfa » Sinema » Ron Perlman ve Guillermo del Toro, Hellboy 3 için Hazırlanıyorlar!


Eğer geçen haftasonunu kaçırdıysanız, Ron Perlman’ın HellBoy’un savaş botlarını tekrar giydiğine dair büyüleyici bir hikaye vardı, ama bu başka bir devam filmi için değildi. Bunun yerine, Perlman Bir Dilek Tut Vakfı’na HellBoy ile tanışmak istediğini söyleyen altı yaşındaki lösemi hastası Zachary için giyindi. Büyüleyici buluşmanın fotoğraflarını burada görebilirsiniz ve EW’nin aktör ve yönetmen Guillermo del Toro’dan öğrendiklerine göre, bu büyüleyici jest daha fazla HellBoy kıvılcımını yeniden ateşlemiş gibi görünüyor. Muhtemelen çizgiroman kahramanı HellBoy, bir üçlemeyle sona erecek.

Pacific Rim panelinden hemen önce Perlman Hellboy 3’ ün gerçekleşme potansiyeli üzerine bazı yorumlar yaptı.

“İlk iki film gerçekten bu inanılmaz kararlılıkla kuruldu. Her şeyin yapıldığı iki film de bu kader üzerinde oluşturuldu. Taşta da yazıldığı gibi, HellBoy dünyaya yapması gerekenleri yapması için çağırılmıştı. Özellikle de bu spot ışıklarının altında, Guillermo da bunu çözümlemek üzerinde düşünürken bunu yapmamak, benim için biraz utanç olurdu.” dedi aktör.

Ve Del Toro, bunu tam orada alelacele söylemiş gibi görünüyor. “Bunun (HellBoy 3’ü yapmak) için beraberce çalıştığımızı alenen söyleyebilirim.” Seriye devam etmek için Zachary’nin dileğinin ona nasıl ilham verdiğini söyleyerek devam etti. Del Toro “Filmin hayranı olan bir çok çocukla karşılaştım.” dedi. “Ancak tedavisi devam ederken filmleri izleyen bir çocuğun hikayesini duymak beni gerçekten harekete geçirdi. Bunu yapmak için çaba harcayacağız. Umarım gerçekleşir.”

Sanırım özellikle de Hellboy II: The Golden Army’nin sonundaki HellBoy bebeklerinin devam edeceği yıkıcı kehanetten sonra Del Toro’nun HellBoy’u geri getireceğini ve muntazam bir paketle hikayeyi sonlandıracağını ümit edebiliriz.

Hellboy,’un (Perlman) Lösemi Hastası Zachary ile Buluşması

Hellboy ve Hellboy 2 Fragmanı


euphrosyne yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı