Anasayfa » Etkinlik » Rock’n Dark Heyecanı Bursa Elemeleriyle Devam Ediyor

Efes Dark tarafından düzenlenen Rock’n Dark Müzik Yarışması, yeni rock yıldızlarını Bursa’da arıyor. Yarışmanın Bursa elemeleri Emre Aydın’ın katılımıyla 27 Şubat Cumartesi günü Suare’de gerçekleşecek.

Efes Dark tarafından düzenlenen Rock’n Dark Müzik yarışması’nın heyecanı Bursa’ya ulaştı. Amatör müzisyenleri Rock dünyasına kazandırmak amacıyla düzenlenen yarışmanın Bursa elemeleri amatör grupların heyecanlı çekişmesine sahne olacak. Suare’de gerçekleşecek yarışmadan galip ayrılan grup, nisan ayında İstanbul’da gerçekleşecek finale katılmaya hak kazanacak.

Bu yıl dördüncü kez gerçekleşen Rock’n Dark Müzik Yarışması Bursa elemelerinde Emre Aydın sahne performansı ile Bursalı rock müzik severlere muhteşem bir gece yaşatacak.

Rock’n Dark’ın, 2010 yılında bugüne kadar ziyaret ettiği duraklarda yapılan elemeler sonucu, Ankara’da ‘Sade’, Edirne’de ‘Control_Z’, Çanakkale’de ‘Klişe’ grubu birinci oldu. Yarışma, Bursa’dan sonra İzmir, Antalya, İstanbul ile devam edecek ve Mersin’de son bulacak. Bölgelerinde yapılan elemelerde birinci olacak amatör rockçılar, nisan ayında İstanbul’da gerçekleşecek finalde yarışacak.

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı