Anasayfa » Etkinlik » Rock’n Dark 2010’un yeni yıldızları belli oldu


Rock’n Dark 2010 finaline Anneke ve Hayko Cepkin düeti damgasını vurdu.

Rock’n Dark Müzik Yarışması 2010, 30 Nisan’da Refresh The Venue’de gerçekleşen muhteşem bir finalle son buldu. Hayko Cepkin ve Anneke Van Giersbergen’in rockseverlere yaşattığı unutulmaz gecede en iyi grup Sade, en iyi erkek vokal Deprem Gürdal, en iyi bayan vokal Berna Çiçeksever oldu. Filtre grubu ise en iyi sahne performansı ödülüne sahip oldu.

Efes Dark tarafından düzenlenen Rock’n Dark ocak ayından bu yana sürdürdüğü Ankara, Edirne, Çanakkale, Eskişehir, Bursa, İzmir, Antalya, İstanbul ve Mersin elemelerini muhteşem bir finalle noktaladı. Müziğin yaramaz çocuğu Hayko Cepkin ve Hollandalı Anneke Van Giersbergen birlikte sahne aldı.

Bölge birincileri arasından seçilen Sade, Biz ve Filtre final gecesinde sahneye çıkma şansı buldu. Jüri üyeleri ve halkın oylamasıyla en iyi grup Sade, en iyi erkek vokal Deprem Gürdal, en iyi bayan vokal Berna Çiçeksever ve en iyi sahne performansı olarak Filtre grubu seçildi.

Rock’n Dark 2010 boyunca genç müzisyenlerin heyecan dolu mücadelesi Emre Aydın, Hayko Cepkin, maNga ve Gripin gibi Türkiye’nin önemli rock sanatçı ve gruplarının verdikleri konserler ile renklendi. Geçen yılın birincisi Gizli Özne de duraklarda gerçekleştirdiği etkileyici performansı ile dinleyicileri coşturdu.

Rock’n Dark Müzik Yarışması Final Gecesinden Fotoğraflar

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı