Anasayfa » Etkinlik » Rock’n Coke’ta ortalık Duman


Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke’un ilk gününde birbirinden ünlü Türk Rock grupları ana sahnede ortalığı “Duman” etti. Açılışı yapan Çilekeş’in ardından sahne alan Kurban ve Duman, festival tutkunlarını coşturdu.

Festivalin ilk gününde Türk Rock müziğinin ünlü grupları, Rock’n Coke’un ana sahnesini salladı. Çilekeş’le start alan Rock’n Coke, Kurban ve Duman’la rock severlere unutulmaz saatler yaşattı.

7 yıl aradan sonra Rock’n Coke tutkunları ile hasret gideren Kurban, eski ve yeni şarkılarından oluşan sahne performansıyla muhteşem bir dönüş yaptı. Yüksek sıcaklık ve neme rağmen alanı dolduran binlerce rock tutkunu, Kurban’ın performansı ile coşarken, sahne görevlilerinin püskürttüğü suyla rahat bir nefes aldı.

Türkiye’de alternatif rock müziğinin sevilmesine öncülük eden Duman’ın Rock’n Coke Ana Sahnesindeki performansı büyük ilgi ve beğeni topladı. Ünlü grubun şarkılarına binlerce festival katılımcısının yaptığı vokal, görülmeye değerdi.

Rock’n Coke sahnesinde dünya starları
Alternatif Türk Rock gruplarının ardından sahneyi dünyaca ünlü isimler alacak. Festivalin ilk gecesinde İngilizlerin efsanevi metal grubu Motörhead ve Rock’n Coke müdavimlerinin uzun yıllardır beklediği Amerika’nın ünlü metal ve rapcore grubu Limp Bizkit’in muhteşem performansları ile buluşacak.

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı