Anasayfa » Dizi » Revolution (2012) Tanıtımı


Tüm hayat yolumuz elektriğe bağlıdır. Peki ya elektrik, çalışmayı bıraksaydı ne olurdu?

Bir gün, sanki düğmesi kapatılmış gibi, dünya aniden karanlık çağlara doğru geri itilir. Uçaklar düşer, hastaneler kapatılır ve iletişim imkansızdır. Ve modern teknoloji olmaksızın, kim bize bunun neden olduğunu söyleyebilir?

Şimdi 15 yıl sonra, hayat, endüstriyel devrim olmadan çok önceki haline geri dönmüştür: Sessiz çıkmaz sokaklarda yaşayan aileler ve güneş battığında yakılan mumlar ve fenerler. Hayat yavaş ve daha tatlıdır. Ya da öyle midir?

Küçük çiftçi topluluklarının sınırlarında, tehlike pusudadır. Ve yerel bir milisin gelip babasını öldürmesiyle genç bir kadının, gizlice- haberi olmaksızın gelen- bilinç kayıplarıyla ilgili bir şeyler yapması gerektiği hayatı, dramatik bir biçimde değişir. Bu acımasız karşılaşma, genç kadını alışılmadık iki refakatçiyle bir araya getirip, geleceklerini geri kazanmak umuduyla geçmişten bazı cevaplar bulmak için cesur, olgunlaştıcı bir yolculuğa çıkarır.

Yönetmen Jon Favreau (“Iron Man,” “Iron Man 2“) ile J.J. Abrams ve Eric Kripke (“Supernatural“) nin bereketli hayalgüçlerinden, beklenmedik bir kahramanın dünyayı karanlıktan kurtarmak için öncülük ettiği, şaşırtıcı “Ne Olurdu” tarzı aksiyon-macera serisi geliyor. Karanlıktan kurtarmak derken kelimenin tam manasıyla tabi…

Revolution Tanıtım Fragmanları
Revolution Afişi

euphrosyne yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı