Anasayfa » Dizi » Revolution 2. Sezon Onayını Aldı!

Revolution 2. Sezon Onayını Aldı!
NBC, Beş drama serisinin gelecek sezon için antlaşmalarını yeniledi. Revolution, Chicago Fire, Parenthood, Grimm ve Law & Order: Special Victims Unit 2013-2014 sezonu için geri dönüyor. Yeni sezonları 22 bölümden oluşacak. Haberi NBC’den Jennifer Salke verdi.

Salke “2013 sonbaharı için kararlar vermenin eşiğindeyken yeni sezon programımızda bizim için önemli olacak bu beş drama serisinin yeni sezonlarını onaylamaktan memnunuz” dedi. “Hafta içi ve hafta sonu programlarında böyle kaliteli işler ortaya koymak için çok çalışan bütün oyuncu, yapımcı, yazar ve yönetmenlerle gurur duyuyoruz ve onlara minnettarız. Bu karmaşık şovlar geniş bir tarz ve ton serisini temsil ediyor ve bunların hepsi bir saatlik dizilere dolarak televizyon dünyasında bizi temsil ediyor. Özellikle ilk iki sezonunda başarılı olmuş Revolution ve Chicago Fire dizilerinin antlaşmalarını yenilediğimiz için memnunuz, birkaç hafta içinde başka dizilerin de yeni sezonda devam edeceği konusunda duyurular yapılacak.” dedi.

Pazartesi günleri yayınlanan “Revolution” dünya çapında yaşanan bir elektrik kesintisinin arasında yeniden bir araya gelmeye çalışan bir aileyi konu alıyor. Dizinin başyapımcıları Eric Kripke, J. J. Abrams ve Bryan Burk (Lost ve Star Trek). Seri Bad Robot Productions, Kripke Enterprises ve Warner Bros. Televizyon ile birlikte Bonanza Productions tarafından üretiliyor.

“Revolution” ABC, CBS ve Fox’ta sezonun en çok oy olan draması. Ve yeni seriler arasında 18-49 yaş arası yetişkinlerde 4.6 reyting puanı, 12 paylaşım ve toplam ortalamalarda 11.8 milyon izleyici sayısı alarak sezonunda tarih yazdı. “Revolution” geçen senin 18-49 yaş arası yetişkinlerdeki 24’lük payına karşı bu sezon NBC’nin Pazartesi günlerini daha da güzel hale getirmek için “The Voice” ile takım oldu.

Revolution 1. Sezon 16. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı