Anasayfa » Fragman » Resident Evil 5: İntikam Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı


“Şimdiye kadar yaptığım her şey, bana karşı kullanılıyor.”

Milla Jovovich, Resident Evil: Retribution‘ın (Resident Evil 5: İntikam) yeni fragmanında dünyanın kaç bucak olduğunu gösteriyor. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Seriye rağmen şimdilik gidişatına devam ediyor gibi görünen filmin hayranları Milla Jovovich’in birilerini pataklamasına ve Umbrella Şirketini alaşağı etmeye çalışmasına doyamıyor. Video oyunu tabanlı serinin beşinci bölümü Resident Evil: Retribution’ın yeni fragmanında da  Jovovich, kocası yönetmen Paul W.S. Anderson ile birlikte, mücadeleye devam ediyor. Her ne kadar saçma bir eylem olsa da ve The Fifth Element günlerinden beridir gayet net olan, Jovovich’in sert çocuk olduğunu inkara gerek yok. Film şimdiye kadarki en büyük Resident Evil gibi görünüyor ve sonuncusu da olabilir.

‘Resident Evil: Retribution  2002 yılında Resident Evil ile seriye başlayan ve 2010 yılında yine Resident Evil 4: Afterlife ile seriye geri dönen Paul W.S. Anderson tarafından yönetiliyor.  Ayrıca yönetmen, yakın zamanlarda Mortal Kombat, Event Horizon, AVP, Death Race ve Üç Silahşörler filmlerini de yönetti. Sony / Screen Gems Resident Evil: Retribution filmini bu sonbaharda 14 Eylül tarihinden itibaren 3D olarak sinema ekranlarına getiriyor. İlgilenenler?

Resident Evil 5: İntikam Fragmanı

euphrosyne yazdı

Yorumlar

  1. Zeynep -

    Wentworth Miller yok mu ya? :/

Yorum Alanı