Anasayfa » Film Tanıtımları » Rango (2011)
1 Mart 2011


“Karayip Korsanları”nın yönetmeni RANGO’yu sunar.

Gore Verbinski’nin yönettiği ve Johnny Depp, Isla Fisher, Abigail Breslin ile Alfred Molina’nın seslendirdiği animasyon film Rango, 04 Mart 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Paramount Pictures ve Nickelodeon Movies
bir Blind Wind/GK Films Prodüksiyonunu Sunar
Bir Gore Verbinski Filmi
Sinema Animasyonu Industrial Light & Magic
Müzikler: Hans Zimmer
Sorumlu Yapımcı: Tim Headington
Yapımcılar: Gore Verbinski, Graham King, John B. Carls
Hikâye: John Logan, Gore Verbinski ve James Ward Byrkit
Yazan: John Logan
Yönetmen: Gore Verbinski

Oyuncular: Johnny Depp, Isla Fisher, Abigail Breslin, Alfred Molina, Bill Nighy, Harry Dean Stanton, Ray Winstone ve Batu Ruhu rolünde Timothy Olyphant

Baş rolünü Johnny Depp’in canlandırdığı bu özgün animasyon komedi-macera, sinemaseverleri Vahşi Batı’da harika ve içten bir yolculuğa çıkartıyor. Film, kötü ve tatsız şeylerden hep korunmuş, sıradan bir evcil hayvan hayatı yaşayan bukalemun Rango’nun (Depp) büyük bir kimlik bunalımı yaşarken başından geçen komik dönüşüm hikayesini konu ediyor. Sonuçta hayattaki tek amacınız kalabalığa uyum sağlamaksa hedefiniz ne kadar yüksekte olabilir ki? Rango kazara kendini gözüpek, eşkıyaların ve kanunsuzların olduğu, nüfusunu çölün en sahtekar ve üçkâğıtçı yaratıklarının oluşturduğu Toprak kasabasında bulunca, pek de cesur olmayan bu kertenkele dikkat çektiğini fark eder. Kasabanın uzun süredir beklemekte olduğu umudu olarak sevinçle karşılanan Şerif Rango, yeni rolünü her şeyiyle oynamaya mecbur kalır… Ta ki kendini aksiyon dolu durumlarda bulup, korkunç karakterlerle karşılaşana kadar. Rango, eskiden numarasını yaparken şimdi kahraman olmaya başlamıştır. Johnny Depp, Isla Fisher, Abigail Breslin, Alfred Molina, Bill Nighy, Harry Dean Stanton, Ray Winstone ve Batı Ruhu rolüyle Timothy Olyphant’ın da kadrosunda yer aldığı Rango; kendini ve zamanla da kasabayı kurtaran bilindik klasik yabancı Western efsanesine heyecan verici yeni bir boyut katıyor.

Rango Fotoğrafları
[ggallery id=574]

Rango Fragmanı

Rango Afişi

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı