Anasayfa » Albümler » Radiohead’in Yeni Albümü The King Of Limbs Satışta!


Radiohead, dijital yükleme olarak yapılan The King Of Limb adlı yeni albümünü planlanandan bir gün önce kullanılabilir olarak yayınlamaya karar verdi ve 18 Şubat, Cuma günü internet üzerinden 7€ karşılığında 320k kalitesiyle indirebilir durumda yayına alındı.

Web sitelerinde her şeyin hazır olması ile grubumuz Radiohead, albüm yayınlanma tarihini 19 Şubat Cumartesi’den 18 Şubat Cuma’ya çekmeye karar verdiler. Yeni albümleri ‘The King of Limbs’i ön siparişle satın alan hayranlar için albüm 24 saat erken gönderilmiş oldu. Yeni siparişler de www.radiohead.com adresindan 7€ karşılığında bir ücretle verilebiliyor. Özel Newspaper’ları da ayrıca ön sipariş almaya başladı.

Söylentilerde olduğu gibi albümde 8 şarkı bulunuyor. Ancak 8 şarkının tamamı yeni değil. Bu şarkıların yarısını o ya da bu şekilde duyduk. Lotus Flower, Morning Mr. Magpie ve Give Up The Ghost parçaları canlı yayınlarda veya online olarak daha önce yayınlanmışlardı. ‘The King of Limbs’in kapanış şarkısı olan Seperator da yeçen yıl Cambridge’de yapılan Thom Yorke’nin ‘Green Party’sinde grub tarafından canlı performansla ‘Mouse Dog Bird’ ismiyle çalınmıştı. Aşağıda yeni albümdeki şarkıların tüm listesini bulabilirsiniz.

Albümün şarkı listesinin tamamı burada!

  1. Bloom
  2. Morning Mr. Magpie
  3. Little By Little
  4. Feral
  5. Lotus Flower
  6. Codex
  7. Give Up The Ghost
  8. Seperator

Radiohead – The King Of Limbs Albümünü Online Dinle!

Cup Cake yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı