Anasayfa » Fragman » Quentin Tarantino’nun Django Unchained Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı


Ölüşün hoşuma gidiyor, çocuk.”

The Weinstein Şirketi, karısını (Kerry Washington) kurtarmak için tüm sömürgeye başkaldıran ve bir ödül avcısıyla (Christoph Waltz), takım olan özgür bir Django kölesi (Jaime Foxx) nin anlatıldığı, Quentin Tarantino‘nun spaghetti western filmi Django Unchained in ilk resmi fragmanını yayınladı.

Bu aslında sizi yeni vahşi Tarantino fiskesiyle ürkütmek için hazırlanmış fantastik ve acayip karelerden oluşan tam uzunlukta bir fragman. Waltz her zamanki gibi çılgın gibi görünüyor. Tam da beklediğiniz şeyler! Yaşam, Özgürlük ve İntikam kovalamacası!

Django Unchained , son olarak Inglourious Basterds ile bizlerle olan Quentin Tarantino tarafından yazılıp yönetildi. Filmde Django (Jamie Foxx) Alman bir ödül avcısının vesayetinde özgür bırakılmışken kendisi de ödül avcısı olan bir köledir. Beraber Django’nun köle karısının izini sürer ve kötü kalpli sömürge sahibinden (Leonardo Di Caprio) kurtarıp özgürlüğüne kavuştururlar. Filmde ayrıca Samuel Jackson, Dennis Christopher, Walton Goggins, M.C. Gainey, Don Johnson, Anthony LaPaglia, RZA, James Russo, James Remar, Todd Allen ve Franco Nero da rol alıyor. Çekimler henüz sarım aşamasında ve The Weinstein Şirketi filmin bu yılın sonunda 25 Aralık Noel günü piyasaya sürmeyi planlıyor.

Django Unchained Fragmanı

euphrosyne yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı