Anasayfa » Dizi » Pretty Little Liars 5. Sezon İçin Onay Aldı!

Pretty Little Liars 5. Sezon İçin Onay Aldı!
ABC’de yayınlanan ve kanalın en çok izlenen dizisi olan Pretty Little Liars beşinci sezon için onay aldı. ABC Family başkanı Michael Riley, onay haberini dizinin hayranlarıyla paylaştı.

Kanaldaki diziler arasında birinciliğini koruyan Pretty Little Liars, sosyal medyada da birinciliğini koruyor. Bu yüzden 5. Sezon onay haberi Pretty Little Liars ile ilgili sosyal medya platformları olan Twitter, Facebook, Pinterest, Tumblr, GetGlue, Instagram, Yputube ve ABCFamily.com’da da aynı anda yayınlandı. Her platform için benzersiz bir içerik oluşturmaya çalışan ekip, dizinin hayranları için de her platforma gelecek sezonla ilgili çeşitli ipuçları yerleştirdi.

Dizinin yapımcıları dizi hakkında şöyle konuştular: “Pretty Little Liars ABC Family için artık bir marka niteliğinde. Pretty Little Liars serisinin iki şekille büyüttüğümüz için kendimizle gurur duyuyoruz. Öncelikli olarak orijinal seriye yeni sezonlar ekleyerek ilerliyoruz ve şimdide Ekim’de başlayacak olacak Ravenswood’la diziyi destekleyeceğiz. Pretty Little Liars 2010’da yayın hayatına başladığından beri sosyal medyada sadık,tutkulu ve sosyal hayranları sayesinde bir numarada bulunuyor.Ravenswood gizemli, arkadaşlıklara dayalı, şüphe uyandıran ama gene hayranlarına aynı ilhamı verecek bir seri olacak. İkisi içinde çok heyecanlıyız.”

benguak yazdı

Yorumlar

  1. yonca yıldırım -

    bu dizi kesinlikle bitmesin lütfen…

Yorum Alanı