Anasayfa » Dizi » Pretty Little Liars 4. Sezon Onayını Aldı!


ABC Family, Pretty Little Liars’ın dördüncü sezon onayını aldığını açıkladı. Dördüncü Sezon da diğer sezonlar gibi 24 bölümden oluşacak ve 2013’ün ortalarında başlayacak. 23 Ekim’de ise Cadılar Bayramına özel bir bölümle ekranlara gelecek ve üçüncü sezona Ocak 2013’den itibaren kaldığı yerden devam edecek.

Cadılar Bayramı özel bölümünün ismi “This is a Dark Ride” olarak açıklandı. Bölümün özetiyse kısaca şöyle; Aria, Emily, Hanna ve Spencer, Nate ile geçirdikleri travmatik olaylardan sonra eski günlerdeki gibi Cadılar Bayramını eğlenceli bir şekilde geçirmek isterler. Ama Rosewood Ghost Train deki Cadılar Bayramı Partisi çocukça şaka ve hilelerden çok daha fazlasını barındırır. Beklenmeyen parti müdavimleri ve A ‘nın bitmek bilmeyen planlarıyla beraber parti ölümcül bir çembere dönüşür. Ayrıca parti boyunca Adam Lambert’ın son albümü “Trespassing” den “Trespassing” ve “Cuckoo” isimli parçalar yaşanan maceralara eşlik ediyor.

benguak yazdı

Yorumlar

  1. DELENA -

    OLEYYYYYY çok sevindim inşallah en az 6 sezon sürer

  2. busra -

    bu diziyi cok seviyorum, daha yeni takip etmeye basladim ama hemen baglandim. yanliz anlamadim birsey var 3 sezon 14 bolum neden 2013 ocak ayinda gelecek neden o kadar gec?

Yorum Alanı