Anasayfa » Fragman » Piranha 3DD Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı


Suda bir şeyler varrr!

Hazırlanın, uzun zamandır beklenen Piranha serisinin fragmanı geldi! Spike TV’nin sunduğu Scream Ödülleri’nde Dimension Films Piranha 3DD’nin 30 saniyelik ilk fragmanını yayınladı. Şaşırmayın gerçekten de başlığı bu şekilde! Film, John Gulager tarafından yönetildi. Bir kez daha Ving Rhames, Christopher Lloyd gibi isimler var. Ayrıca Danielle Panabaker, Gary Busey, Katrina Bowden ve David Hasselhoff gibi ekibe yeni katılan isimler de var. Fragmanına bakılırsa bu filmde ilk film kadar çılgın gelmiş geçmiş en korkutucu filmlerden biri olacağa benziyor. Şimdiden beklentilerimizin üstünde bir gösteri sunuyor ve emin olun her yerinde çifter çifter ‘D’ler var.

Piranha 3DD, Amerikan Film Yapımcısı John Gulager tarafından yönetildi. Feast’i de ilk defa beraber çıkarttıkları yazarlar Marcus Dunstan & Patrick Melton’la beraber 2 tane de daha Feast filmi çıkarmaya devam ettiler. Bu filmin senaryosu Marcus Dunstan ve Patrick Melton ikilisi tarafından yazıldı. İkili ‘Proje Yeşil Işık’la beraber korku projeleri olan Feast’e başlamışlardı. The Weinstein Company ve Dimensions Films 2012 yılında Piranha 3DD filmini gösterime girmesini planlıyorlar ama filmin asıl çıkış günü henüz belirlenmedi.

Piranha 3DD Fragmanı

Victoria Golü’nden sonra, kana susamış tehlikeli piranhalar başka bir yere gitmek için yola koyulurlar. Bu sefer kimse düşündüğü kadar güvende değildir. Yaz aylarının gözde eğlencesi olan Büyük Islak Su Parkı’nın ziyaretçileri bazı yaratıklara çok cazip gelecektir!

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı