Anasayfa » Dizi » Pilou Asbæk’in 6. Sezonda Game of Thrones’da Euron Greyjoy Karakterini Canlandıracağı Söyleniyor!

Pilou Asbæk'in 6. Sezonda Game of Thrones'da Euron Greyjoy Karakterini Canlandıracağı Söyleniyor!
Watcher on the Wall isimli sitenin yayınladığı bir habere göre Danimarkalı aktör Pilou Asbæk 6. sezonda Euron Greyjoy karakterini canlandırmak üzere Game of Thrones‘un oyuncu kadrosuna katılıyor. Hatta iddialara göre Asbæk’in diğer oyuncularla birlikte serinin Kuzey İrlanda’da bulunan setinde görüldüğü söyleniyor.

Bu söylentilere rağmen HBO herhangi bir haberi doğrulamayı reddediyor.

Asbæk daha önceden bir Danimarka serisi olan Borgen yer almıştı. Sonrasında The Borgias isimli seride Paolo Orsini karakterini canlandırmıştı. İlerleyen günlerde ise Ben-Hur serisinin yeni versiyonunda Pontius Pilate karakterini canlandıracak.

Karaktere biraz daha yakından bakmak gerekirse Euron “Crow’s Eye” Greyjoy, Lord Balon’ın abisi. Euron tüm dilleri kesilmiş bir mürettabattan oluşan Silence gemisinin kaptanlığını yapıyor.

Euron serinin dördüncü kitabında ‘A Feast for Crows’ isimli bölümde Lord Balon Greyjoy öldükten sonra ortaya çıkıyor. Asbæk’in sette görülmesiyle Balon’ın sonunda 6. sezonda öleceği söylentileri etrafta dolaşmaya başladı bile.

Asbæk’in sette görüldüğü sırada Balon’ın ölümünden sonra onun yerine Kingsmoot’un başına geçtiği sahne çekiliyor olabilir. Euron’ı sevinç çığlıklarıyla karşılayan bir kalabalık.. Ve Yara da oradadır. Aynı zamanda Drowned Priest Aeron karakterinin de olması gerekiyor ancak henüz bu karakteri canlandıracak oyuncu hakkında bir haber yok. Sahnede tek eksik olan şey Victorion Greyjoy.

Tahmin edeceğiniz gibi eski kralları öldüğünde Kingsmootluların yerine yeni bir kral seçmesi gerekiyor. Aeron, Euron’ın tahta çıkmasını ve Ironborn’a karşı bir iç savaş çıkmasını engellemek için Kingmoot’u ikna etmeye çalışacaktır. Aeron’ın çabalarına rağmen Ironborn her halükarda Euron’ı kral olarak seçecektir.

Ama tabii ki eğer Ironborn’ın Balon’ın soyundan olduğu ve Theon’ın hala yaşadığı ortaya çıkarsa her şey değişecektir..

Game of Thrones 6. sezonuyla 2016 yılında HBO ekranlarında olacak.

Game of Thrones 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı