Anasayfa » Dizi » Paradox Tanıtımı
12 Aralık 2009

İngiliz BBC 1 kanalında 24 Kasım’da yayına giren ve şimdiye kadar 3 bölümü yayınlanan polisiye bilim kurgu severler için yeni bir dizi Paradox.

Dizinin başrollerini Tamzin Outhwaite, Emun Elliott, Mark Bonnar ve Chiké Okonkwo oynadığı izleyenlere biraz Flashforward‘ı anımsatacağa benziyor.

Dedektif Rebecca Flint (Tamzin Outhwaite) yönetimindeki bir polis ekibi, ünlü astrofizikçi Dr. Christian King‘in (Emun Elliott) laboratuvarına uzaydan gelen görüntüleri araştırmaya başlar. Başta çok anlaşılır olmayan bu fotoğraflar gelecekte gerçekleşecek bir felaketle ilgili görüntüler içermektedir.

Her bölümde yeni görüntüler ve yeni bir dava ile uğraşacak olan ekibin, ilk bölümde gerçekleşecek olan felaketi engellemek için önlerinde 18 saatleri vardır.

İngiliz dizilerinin her bölümünün genelde 60 dakika olduğunu ve sezonlarının da 10 bölümden kısa olduğunu hatırlatarak, bu dizinin de ilk sezonunun 60 dakikalık 5 bölümden oluşacağını ekleyeyim.

Şu ana dek yayınlanan iki bölümü izledim. Genelde her bölümün son 6. veya 7. dakikasında yakaladıkları heyecan için izlemeye değer diye düşünüyorum.

Paradox Fragmanı

Sou1KeepeR yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı