Anasayfa » Albümler » Ozzy Osbourne’dan Yeni Albüm: Scream


Bekleyiş Sona Erdi!

Yaşayan rock efsanesi, Ozzy Osbourne yepyeni albümü “Scream”’ ile karşımızda! Karanlıklar Prensi’nden 11 Yepyeni Şarkı ve Muhteşem Bir Albüm! Efsane müzisyenin ülkemizde vereceği konser öncesinde bu albüme mutlaka sahip olun!

Her biri hit olmuş şarkılar, liste başı albümler, Ozzfest ile desteklediği sayısız müzik grubu, nefes kesen performanslar ve 50 yıla uzanan bir müzik geçmişi ile Ozzy Osbourne yaşayan bir efsane! Ozzy Osbourne uzun süren sessizliğini Sony Music etiketiyle yayınlanan 10. stüdyo albümü “SCREAM” ile bozuyor. Prodüktörlüğünü Ozzy Osbourne ile sanatçının 2007 tarihli Black Rain albümünde de birlikte çalıştığı ünlü müzisyen Kevin Churko’nun üstlendiği Scream albümünün çıkış parçası “Let Me Hear You Scream” oldu. Albümdeki tüm şarkıları Churko ile birlikte Los Angeles’taki home-stüdyosunda kaydeden rock efsanesine, albümde ayrıca yeni gitaristi Gus G. ve de basta Blasko, davulda Tommy Clufetos ve keyboard’ta ise Adam Wakeman eşlik ediyor.

1948 yılında İngiltere’nin Birmingham kentinde doğan ve gerçek adı John Osbourne olan ‘’Ozzy’’, heavy metal ve rock dünyasının en köklü gruplarından biri olan Black Sabbath ile birlikte yaptığı çalışmalarla profesyonel müzik kariyerine başladı ve sonrasında solo kariyeri boyunca da milyonlarca albüm sattı.

Sahne performansı ve renkli kişiliğiyle tanınan Ozzy Osbourne’un hayranlarının merakla beklediği İstanbul konseri 30 Eylül’de BKM Organizasyon tarafından Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek. Ozzy Osbourne konserde hem Scream adlı yeni albümünden hem de eski albümlerinden şarkılar söyleyecek. Ozzy Osbourne’un konser öncesinde Sony Music etiketiyle yayınlanan SCREAM adlı bu yepyeni albümü sakın kaçırmayın!

Sony Music & Rock FM işbirliği ile Şimdi Tüm Müzik Marketlerde!

Scream albümünde yer alan parçalar:

 1. Let It Die
 2. Let Me Hear You Scream
 3. Soul Sucker
 4. Life Won’t Wait
 5. Diggin’ Me Down
 6. Crucify
 7. Fearless
 8. Time
 9. I Want It More
 10. Latimer’s Mercy
 11. I Love You All

Bu albümü internet üzerinden satın almak için buradan buyrun.

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı