Anasayfa » Kitap » Özgürlüğün Elli Tonu

Özgürlüğün Elli Tonu
Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı. Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.

Kitabın Yazarı: E.L. James
Çeviren: Sevinç Seyla Tezcan
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Kitap Türü: Yabancı Roman, Erotik
Yayınlandığı Yıl: 2012
Sayfa Sayısı: 704
ISBN: 6053430179
Orjinal Adı: Fifty Shades Freed
Kitap Puanı: 8.1/10

Anastasia Steelein ne istediğini bilen, göz alıcı iş adamı Christian Greyle tanışması, her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır. Christianın sıra dışı zevkleri karşısında şoka uğrayan, ondan hem hoşlanan hem de korkan Ana, daha derin bir bağlılık istiyordur. Onu yanında tutmaya kararlı olan Christian, bunu kabul eder.

Şimdi her şeye sahiptirler; aşk, tutku, yakınlık, servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya. Ana, Greyi sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur. Anastasianın kendi benliğinden ve bağımsızlığından ödün vermeden Greyin yaşam stiline uyum sağlamayı öğrenmesi, Greyinse kontrol dürtüsünü aşması ve kendisini altüst eden fırtınaları arkasında bırakması gerekmiştir.

Ama geçmişle hesapları henüz kapanmamıştır. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ananın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürür…

özgürlüğün elli tonuKitap Özeti

E.L. James’in son zamanların en çok okunan ve tartışılan kitap serisi olan Grinin Elli Tonu serisi serinin son kitabı olan Özgürlüğün Elli Tonu ile son buluyor.

Erotik içeriği ile dikkat çeken ve cinselliğe dayanan çok farklı romantik bir aşk hikayesini anlatan kitap hikayeye kaldığı yerden devam ediyor ve yine sizi içine hapsediyor.

E.L. James bu seri için şimdiden film anlaşması yaptı ve filmin yapım çalışmaları başladı.

Eğer serinin ilk iki kitabını okumadıysanız bu kitaptan başlamanız tavsiye edilmez çünkü kitaplar birbirinin devamı niteliğinde. Zaten serinin ilk kitabını okuduktan sonra diğer ikisini de okuyacağınız kesin.

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı