Anasayfa » Dizi » Nina Dobrev, The Originals’da!

Nina Dobrev, The Originals'da!
Sevgili The Vampire Diaries ve The Originals hayranları sıkı durun çünkü iki seri arasında aklınızı başınızdan alacak büyük geçişler yaşanacak!

Kim görsel ikiz uzmanı olan Nina Dobrev’den yeni bir büyük role hazır?

Evet yanlış duymadınız The Vampire Diaries yıldızı olan oyuncu flashback sahneleriyle göreceğimiz bir başka görsel ikiz rolüyle oyunculuk yeteneklerini sergilemeye devam edecek.

“Diziler arası geçişte yer alabilcek birçok oyuncu var. The Vampire Diaries ve The Originals dizilerini kaynaştırmak için en iyi yolu bulmaya çalışıyoruz. Uzun zaman önce Klaus ve Elijah ile bağlantılı olan bir karakter tanıtmıştık. Bu karakter aynı zamanda ikilinin vampire dönüşmesiyle de bağlantılıydı ve her iki karakter de onu uzun zaman önce sevmişti. Karakterimiz orijinal bir görsel ikiz olan Tatia idi. Yani Ninan Dobrev 3 Kasım’da yayınlanacak olan 5. Bölümde seriyi ziyaret edecek.” diye açıklamada bulunuyor Julie Plec.

Plec ayrıca Tatia’nın varlığının Originals kardeşleri biraz zorlayacağını söylüyor. Aynı kadına aşık olmanın onları nasıl etkileyeceğini göreceğiz. “Her iki seriyi de izleyen izleyiciler için bu durum biraz tekerrür gibi olacak. Bildiğiniz üzre Stefan ve Damon arasında da aynı durum yaşanmıştı.

Peki Tatia neden şimdi, adı geçtikten üç sezon sonra ortaya çıkıyor?
“En başta kendimize kurallar koymuştuk. Yok yere diziler arası geçiş yapmak istemiyoruz. Ama bu durumda Tatia’nın karakterlerimizin geçmişiyle bir bağlantısı var” diyor Plec.

Dobrev’i ölümcül bir aşk üçgeni içinde görmeye hazır mısınız? Programınızı hazırlayın Dobrev’in yer alacağı bölüm 3 Kasım 20:00’da ekranlarda olacak.

The Originals 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı FragmanıSon Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

  1. rnt -

    hayıııııııııır olamaz ! sırf bu kızdan bıktım diye tvd ı izlemeyi bıraktım.aksiyon dolu böyle güzelim diziyi neden illa ki saçma sapan bir aşk üçgeniyle mahvetmek zorundalar ki? çok ama çok kötü 🙁

  2. Misa -

    The Originals hem dizi olarak hem de karakterler ve oyuncular açısından tvd’den daha iyi bir yapım olduğu için Nina Dobrev’i diziye transfer edip diziyi mahvetmeyi, negatifleştirmeyi ve batırmayı düşünüyorlar herhalde! Böylece tvd yine biraz ön plana çıkmış olur belki. O kadar oyuncu ve hikaye varken ısrarla Nina Dobrev’i oynatmalarının başka bir sebebi olmasa gerek. Kökenler tvd’ye geldiğinde de dizinin kalitesi yükselmiş, yorumlar da o yöndeydi. Hatta dizinin ana karakterleri sönük kalmıştı. Mecburen kökenleri tvd’den ayırıp ayrı bir dizi yaptılar. Şimdi de Nina’nın ve tvd’nin yıldızının yine parlaması için imha etmeye çalışıyorlar herhalde!

Yorum Alanı