Anasayfa » Dizi » Nikita (2010) Tanıtımı
22 Mayıs 2010


Nikita CW’nin yeni aksiyon ve gerilim dolu dizisi ve haftaya “Pilot” bölümüyle görücüye çıkacak. Geçtiğimiz günlerde, yayınlanmasını umut ettiğimiz birçok güzel dizinin iptal haberlerinden sonra yeni dönemde yayınlanacak olan dizilerde bunu telafi edebilecek kalite bekliyoruz. Kişisel görüşüme göre, Nikita’da bunlar bir tanesi. Dizinin başlıca konusunu haberin devamında okuyabilirsiniz.

Nikita Sorunlu bir genç kız iken, Division adıyla bilinen, Amerikan Gizli Birimi tarafından ölümün eşiğinden kurtarılıyor ve sahte bir ölüm töreni düzenleniyor. Nikita’ya yeni bir hayata başlamak için ikinci bir şans verildiği ve ülkesini savunabileceği anlatılıyor. Ama ona anlatmadıkları şey, onu bir ajan ve seri katil olarak yetiştirdikleri! Eninde sonunda, Nikita ihanet ediyor ve güvendiği kişilere karşı olan hayalleri yıkılıyor. Şimdi, üç yıllık saklanmanın ardından, Nikita intikam arayışına giriyor ve eski patronlarına her şeyi dağıtmadan durmayacağını ve onların gizli şirketlerini yıkacağını açıkça belli ediyor. Zaman ilerliyor, ancak Division yeni üyeler almaya, diğer genç insanları eğitmeye, onların geçmiş yaşamlarına ait tüm bilgileri silmeye ve onları soğuk ve ruhsuz katillere dönüştürmeye devam ediyorlar. Acemi erlerden birisi, Alex, en başından yalan söylediklerini ve Nikita’nın neden kaçmaya karar verdiğini anlıyor.

Dizide rol alan oyuncular; Maggie Q – Nikita rolünde, Lyndsy Fonseca – Alex rolünde, Shane West – Michael rolünde, Aaron Stanford – Birkhoff rolünde, Ashton Holmes – Thom rolünde, Tiffany Hines – Jaden rolünde, Ayrıca Melinda Clarke – Amanda rolünde ve Xander Berkeley – Percy rolünde.

Yapımcılar; Craig Silverstein (“Bones,” “K-Ville”), Danny Cannon (“CSI: Crime Scene Investigation,” “Chuck”), McG (“Supernatural,” “Chuck,” “The O.C.,” “Charlie’s Angels”), ve Peter Johnson (“Supernatural,” “Chuck”). Nikita bir Warner Bros yapımıdır.

Nikita Fotoğrafları

Nikita Tanıtım Fragmanı

Nikita Afişi

elly yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı