Anasayfa » Sinema » New Moon ‘un Oyuncu Kadrosu Açıklandı!

The Twilight Saga: New Moon‘da Kristen Swewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner‘ı gene Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black rollerinde görücez. Yönetmen koltuğunda  The Golden Compass’ın yazarı Chris Weitz oturuyor. Çekimler Vancouver, Kanada ve Tuscany, İtalya’da çekildi.

İkinci filmde de Ashley Greene, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Nikki Reed, Jackson Rathbone, Edi Gathegi, Rachelle Lafevre ve Billy Burke’yi izleyebilicez.

Vampir kanunlarını çıkaran ve Dünya’daki sırrı saklamaya çalışan efsanevi Volturi grubunun üyeleri olarak Charlie Bewley (Demetri), Jamie Campbell Bower (Caius), Daniel Cudmore (Felix), Christopher Heyerdahl (Marcus) izleyebileceğiz. Dakota Fanning‘i , yüksek derecede güçlü ve üst kademe Volturi üyesi vampir Jane rolünde ve Cameron Bright‘ı kardeşi Alec rolünde görücez. Volturi başkanı (Aro) rolünde ise Micheal Sheen oynamaktadır. Graham Greene Harry Clearwater rolünde karşımıza çıkıyor. Harry Clearwater *Quileute tribal * ‘in lideri ve Bella’nın babasını Charlie’nin eski bir arkadaşıdır. Sam Uley’in nişanlısı Emily rolünde ise Tinsel Korey‘i görücez.

New Moon’da, Edward tarafından terk edilen Bella kaybolan mutluluğunu Jacob Black ile olan arkadaşlığı ile telafi etmeye çalışır. Birden kendisini kurt adamların dünyasında bulur, vampirlerin baş düşmanı, ve onlara olan güvenilirliğinin test edildiğini anlar.

Jamie Campbell Bower ‘ en son “Sweeney Todd” filminde Darling Buds orkestrasına liderlik ederken görmüştük. Daniel Cudmore ise X-men serisinden Colossus olarak tanıyoruz. Graham Greene ise ” Dances With Wolves” daki performansı ile akademi ödülü kazanmıştı ve aynı zamanda “The Green Mile,” “Die Hard: With A Vengeance” ve “Transamerica” filmlerinden de  hatırlıyoruz kendisini. Chrisopher Heyerdahl‘ı ise “The Chronicles of Riddick,” “Catwoman”  ve “Blade: Trinity” filmlerinden hatırlayabilirsiniz. Tinsel Korey ise sayısız filmde ve dizide rol almış bir oyuncu olmanın yanı sıra aynı zamanda şarkıcı ve söz yazarıdır.

Sou1KeepeR yazdı

Yorumlar

 1. ayşe -

  böylece Volturi’leri de görmüş olduk siteye teşekkürler

 2. EKin PaTTz -

  İyide Quilette’nin lideri Billy Black değilmiydi?

 3. Delfin -

  Böylelikle Volturi’leri de görmüş olduk. (bu bilgiler için çok teşekkür ederim iyiki varsınız)

 4. soho27 -

  Hayır Quilette’nin lideri Sam Uley.

Yorum Alanı