Anasayfa » Dizi » Netflix, Hemlock Grove 3. Sezon Onayını Verdi!

Netflix, Hemlock Grove 3. Sezon Onayını Verdi!

Dizi 10 bölümlük final sezonuyla ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Netflix kanalının Brian McGeevy’nin aynı isimli romanını konu alan sürükleyici, ürpertici ve gizemli dizisi Hemlock Grove üçüncü ve son sezonu için kanaldan onayını aldı. 2015’te yayına başlaması planlanan final sezonu 10 bölümden oluşacak.

“Diziyi iki sezondur zirveye taşıyan izleyicilerimize çok minnettarız. Final sezonununda izleyicilerimizi beklenmedik ve karanlık yerlere götürmek ve Hemlock Grove’dan beklenecek bir veda ile izleyicilerimize veda etmek için sabırsızlanıyoruz” diyor dizinin baş yapımcısı Eli Roth.

“İzleyicilerimizin bizi bir başka sezon ile ekranlarda görmek istemelerinden oldukça mutluyuz. Bu sezonun son sezonumuz olduğunu bilmek bize oldukça etkileyici bir yolla veda etme imkanı sunuyor. Pek yakında Hemlock Grove sokaklarında görüşmek üzere!” diyor Chic Eglee.

“İzleyicilerle birlikte biz de Hemlock Grove’u son bir kez daha ziyaret etmek istiyoruz. Ve biliyoruz ki Chic, Eli ve ekibimiz seriyi tamamlamak için sürükleyici ve şaşırtıcı bir son hazırlayacaklardır” diyor Cindy Holland.

“Hemlock Grove’un izleyici desteği oldukça iyi ve Netflix bunu göz önünde bulundurarak izleyicilerini üçüncü ve final sezon ile ödüllendirmeye karar verdi. Heyecan dolu, merak uyandıran ve cesur anlatımıyla bu sezonun nasıl şekilleneceğini merakla bekliyoruz” diyor Katie O’Connell.

İkinci sezon geçtiğimiz Temmuz ayında Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. İkinci sezonda Hemlock Grove kasabası kasabının en ölümcül yaratıklarından birinin neden olduğu şok edici katliam ile ilgilenmeye başlamıştı. Roman ve Peter yeni sorumluluklar yüklenmiş ve yetişkin olmanın gerçekliği ile yüzleşmişlerdi. Roman annesiyle olan ilişkisinde sorunlar yaşarken bir yandan da istenmeyen bir durum olan yarı-Upir olması ve kardeşi Shelley’nin kaçırılması ile başa çıkmaya çalışmaktadır. Peter Destiny ile eve çıkar ve annenin gönderilmesinden sonra bir iş bulması için zorlanır. Bu esnada yeni bir hayat arayışı içinde olan Miranda Cates Hemlock Grove’u benimser. Aynı zamanda Miranda’nın Peter ve Roman’ın üzerinde bilinmeyen derin bir etkisi vardır. Ve hala ailesinin kaybetmenin etkisinde olan Norman sevdikleriyle ilgili acı gerçekle yüzleşir.

Famke Janssen (Olivia Godfrey), Bill Skarsgård (Roman Godfrey), Landon Liboiron (Peter Rumancek), Dougray Scott (Dr. Norman Godfrey), Madeleine Martin (Shelley Godfrey), Madeline Brewer (Miranda Cates), Kaniehtiio Horn (Destiny Rumancek), Joel de la Fuente (Dr. Johann Pryce) and Demore Barnes (Michael Chasseur) ikinci sezonun oyuncu kadrosundan bazı isimler.

Dünya çapında bir korku ustası olarak görülen Eli Roth tarafından ekranlara taşınan dizi Brian McGeevy ve Lee Shipman tarafından geliştirildi. Dizinin baş yapımcılığı Roth, Eglee, McGreevy & Shipman, Eric Newman ve Michael Connolly tarafından üstleniliyor.

Hemlock Grove 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı