Anasayfa » Dizi » Muhteşem Yüzyıl 6. Bölüm Fragmanı (9 Şubat Çarşamba)


Muhteşem Yüzyıl 6. bölümü ile 9 Şubat, Çarşamba günü Show Tv ekranlarında saat: 20.00′da kaldığı yerden devam edecek. Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümünün fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Osmanlı İmparatorluğu’nun Belgrad seferi sürüyor. Topkapı sarayında ise ordunun zaferi için dualar ediliyor.  Sultan Süleyman’ın ilk zaferi artık çok yakın. Sultan Süleyman, adaletini Avrupa topraklarına da taşımak istiyor. Sultan Süleyman, İstanbul’a dönüyor. Osmanlı’nın zaferi ve Sultan’ın dönüşü İstanbul’da bir şenlik havası estirecek. Sultan Süleyman’ın dönüşünün ardından, onunla ilk özlem giderme şansına kavuşan Hürrem olur. Mahidevran’ın, Hürrem’den kurtulmak için ölümcül bir planı var.

Hürrem ve Süleyman’ın birlikte geçirdiği gece tatsız bir şekilde sonuçlanır. Hürrem zehirlenir ve ölümle burun buruna gelir. Sultan Süleyman olaya hemen müdahale eder. Yanında ilk görmek istediği isim ise İbrahim olur. Ama İbrahim, o sırada gizli bir buluşmaya gitmiştir. Hürrem ölümden kurtulabilecek mi?

İbrahim hiç vakit geçirmeden olayın failini bulmak için harekete geçer. Bu sırada Gülşah, ardında bıraktığı izleri ortadan kaldırmaya karar verir. Buna rağmen, İbrahim’in Gülşah’a ulaşması uzun sürmez. İbrahim öğrendiği gerçek karşısında şaşkınlığa düşer. Onu verilmesi çok zor bir karar beklemektedir.

Muhteşem Yüzyıl 6. Bölüm Fragmanı (9 Şubat Çarşamba)

castiel yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı