Anasayfa » Dizi » Mr. Sunshine (2011) Tanıtımı


Mr. Sunshine, Matthew Perry’nin canlandırdığı Sunshine Merkezi Genel Müdürü olan Ben Donovan, her akşam türlü türlü aksiliklerle, bitmek bilmeyen absürd istekleri olan, boğazına kadar batmış çalışanı ile 18.000 bağıran insana gösteri sunuyor.

Bunun yanı sıra arenanın sahibi, çekici, güçlü ve oldukça değişken yapısıyla patronu Cyrstal, Ben’in oldukça faydalı arkadaşı, biraz erkek fatma ama sevimli pazarlama müdürü Alice, eski basketbol oyuncusu, yakışıklı ve inanılmaz derecede mutlu arkadaşı Alonzo, Ben’in güzel, tatlı ama biraz korkutucu (çünkü bir keresinde erkek arkadaşını ateşe vermişti) asistanı Heather ve son olarakta Crystal’ın oğlu tatlı suratlı, hayattan bir haber ve Ben’in en yeni çalışanı Roman.

“Bay Sunshine” namı diğer “Ben” karakterini canlandıran Matthew Perry (Friends), Allison Janney (“The West Wing”) “Crystal” rolünde, Andrea Anders “Alice” rolünde, James Lesure “Alonzo” rolünde, Portia Doubleday “Heather” rolünde ve Nate Torrence “Roman” rolünde karşımıza muhteşem bir diziyle geliyorlar.

KARAKTERLER

Alice
Andrea Anders tarafından canlandırılıyor.
Meslek: Günışığı Merkezinin Pazarlama Müdürü
İlişkiler: Ben’in oldukça faydalı arkadaşı

“Kendinize has hareketlerinizden hangisinde dönüp bakıp ‘üzgünüm, az önce ne oldu hiç bilmiyorum.’ dediğinizdir?
-Alice

“…bu sabah, senin evinde yalnız uyandım, bu da kendi evinden sıvıştın demektir.”

-Alice
Karakter Biyografisi
Alice, Sunshine Merkezi’nin sevimli, biraz erkek fatmamsı pazarlama müdürüdür. Wisconsin’sinde geçen tertemiz çocukluğu onu da diğer herkes kadar karmaşık biri yapmıştır. Alice kendini, hayat boyu sürecek kendini geliştirme görevine adamıştır. Kitaplardan, gurulara kadar. Hatta bir keresinde mahallesindeki peynir dükkanındaki akustik gitar çalan hippi çocukla yatmıştı.

Alonzo
James Lesure tarafından canlandırılıyor.
Meslek: Toplum ve Sosyal Yardım Görevlisi
İlişkiler: Alice’in yeni gözdesi

“Her yeni gün çok güzel bir gün, sevgili arkadaşım.”
– Alonzo

Karakter Biyografisi
Alonzo arenadaki Toplum ve Sosyal Yardım Programını işleten eski bir NBA oyuncusu ve dünyaya gelmiş gelebilecek en mutlu adamdır. Şampiyonada bitiş düdüğü çaldığı sırada bir atışı kaçırması onun kariyerini bitiren hamlesi olmuştur. O bu konuda, San Diego haklının bir araya gelerek ayaklanmasını da göz önünde bulunduruyor.

Ben
Matthew Perry tarafından canlandırılıyor.
Meslek: Günışığı Merkezi’nin spor arenasından sorumlu müdür
İlişkiler: Üzerinde çalışıyor…

“İşte, Sprinsteen patron benim… yani bu arenanın”
– Ben

“O kız ben hakkımda tamamen haklı. Ben kendimden başka kimseyi önemsemiyorum”
– Ben

“Adam bağlılıktan daha fazlasını mı istiyormuş?! Üzerinde konuştuğumuz kişi bir erkek değil mi?”
– Ben

Karakter Biyografisi
Ben, Günışığı Merkezi’ndeki tüm organizasyonlar dahilinde Bruce Springsteen’den tutun da inanılmaz büyük bir Kore düğününe kadar, oldukça yetenekli ve kilit bir adamdır. Her nedense biraz da benmerkezcidir. Ben devamlı kaygısız bekar hayat tarzından vazgeçmek, Disney Buz Üstünde’ki Çatal’la olan tek gecelik bir ilişkisinden daha anlamlı bir ilişki bulmak için uğraşıyor. Çalışanlarının adlarını bilmediği için onlara “vali” ya da “Steve” diye seslense de, Ben onların kendini sevdiklerinden emin. Hokeyi seviyor ve kendini iyi öpüşen biri olarak görüyor.

Crystal
Allison Janney
tarafından canlandırılıyor.
Meslek: Günışığı Merkezi’nin sahibi
İlişkiler: Roman’ın annesi

“Benim oradaki yağlı boya tablomu görüyor musun? İşte, kimse birşeylere sahip olmayan insanların yağlı boya tablolarını yapmaz, Benjamin.”
– Crystal

“Programa göre John Cougar Mellencamp haftaya Çarşamba burada oynayacakmış. Onunla sevişmekten gerçekten çok hoşanırdım.”
– Crystal

“Hiç küçük, beyaz bir hap gördün mü, üzerinde ispanyolca yazılar yazan?”
– Crystal

“Palyaçolar beni dehşete düşüyorlar. Mutlular mı? Üzgünler mi? Neden cepleri bu kadar büyük?”
– Crystal

Karakter Biyografisi
Güçlü ve değişken bir yapıya sahip olan Crystal Sunshine Merkezi’nin yasal problemlerininde asıl kaynağıdır. 5’i cinsel açıdan mükemmelleştirilmiş, 6 evlilik yapmış biridir. Hiçbir zaman sevilen bir çalışanın anma töreninde ya da tekne gösterisinde yapılan açık mikrofon gecesinde, motivasyonel bir konuşma vermekten ya da ilham veren bir şarkı söylemekten çekinmemiştir. Son olarakta Şampiyon Yorkshire Teriyer cinsi köpeği, Javier Bardem’le gurur duymaktadır.

Roman
Nate Torrence
tarafından canlandırılmaktadır.
Meslek: nepotizmin faydalarından yararlanıyor.
İlişkiler: Crystal’in oğlu

“Tekneleri severim. Onların su üstünde durabilmelerini hoşuma gidiyor.”
– Roman

Karakter Biyografisi
Ben’in en yeni çalışanıdır, görülebilir herhangi bir yeteneği olmamasına karşın ne de olsa patronun oğlu, değil mi? Annesine daha yakın olabilmek için San Diego’ya dönmüş ve Q harfi üzerinde tam komutaya sahip değildir.

Mr. Sunshine Fotoğrafları

Mr. Sunshine Fragmanı

Mr. Sunshine Afişi

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı