Anasayfa » Film Tanıtımları » Mission: Impossible Ghost Protocol (2011) – Görevimiz Tehlike 4


Brad Bird’in yönettiği ve Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg ile Paula Patton’ın oynadığı Görevimiz Tehlike 4 (Mission: Impossible Ghost Protocol), 23 Aralık 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Paramount Pictures ve Skydance Productions Sunar
Bir Tom Cruise / Bad Robot Yapımı
Bir Brad Bird Filmi
Gösterim Tarihi: 23 Aralık 2011
İdari Yapımcılar: Jeffrey Chernov, David Ellison, Paul Schwake, Dana Goldberg
Yapımcılar: Tom Cruise, J. J. Abrams, Bryan Burk
Bruce Geller’in Yarattığı Televizyon Dizisinden
Senaryo: Josh Appelbaum & André Nemec
Yönetmen: Brad Bird

Oyuncu Kadrosu: Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Vladimir Mashkov, Josh Holloway, Anil Kapoor, Léa Seydoux.

İki Oscar ödüllü Brad Bird’ün yönetip Tom Cruise ve J.J. Abrams’ın yapımcılığını üstlendiği aksiyon dolu bir ajan macerası olan Mission: Impossible Ghost Protocol yeni yılın hemen öncesinde gösterime giriyor.

IMF, Kremlin’e terörist bombalı saldırı düzenlemekle suçlanınca Başkan, Hayalet Protokolü’nü devreye sokar. Ethan Hunt ve teşkilatı IMF artık tanınmıyordur. Herhangi bir kaynağı veya desteği kalmayan Hunt, teşkilatının adını temize çıkarmak ve başka bir saldırıyı önlemek için bir yol bulmak zorundadır. Hunt’ın bu göreve, şahsi amaçlarını tam bilmediği eski IMF arkadaşlarından oluşan bir takımla atılmaya mecbur olması işleri daha da karmaşık bir hâle sokar.

Tom Cruise, ajan Ethan Hunt olarak yine başroldeyken ona Jeremy Renner, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Vladimir Mashkov, Josh Holloway, Anil Kapoor ve Léa Seydoux’dan oluşan uluslararası bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Görevimiz Tehlike 4 Fotoğrafları

Görevimiz Tehlike 4 Fragmanı

Görevimiz Tehlike 4 TV Spot

Görevimiz Tehlike 4 Afişi

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı