Anasayfa » Dizi » Misha Collins, Supernatural Dizisine Geri Dönüyor: Ama Asıl Soru Ne Kadar Kalacak?


Supernatural fanları için büyük bir haberimiz var.

Bütün bir sezon, Castiel (Misha Collins) için yas tutuyordunuz ama artık gözyaşlarınız, burun çekmeleriniz duracak! Warner Bros.’un Zap2it sitesine yaptığı açıklamaya göre 7 Sezon 17. Bölüm için Collins diziye geri dönüyor.

Ama bu, soyleyeceklerimin en iyi kısmı değil.

7. Sezon 17. Bölümün çekimlerinden sonra en az ekstra iki bölüm daha dizide kalacağı duyuruldu. Yani toplamda en az 3 bölüm dizide yer alacak.

Warner Bros onun geri dönüşüyle ilgili bilgileri bir sır gibi saklıyor. Bu sebeple de Castiel karakterini oynayıp oynamayacağını tam olarak bilmiyoruz ama önceden bu karakteri oynamış olduğu ve bir kaç bölüm için anlaşıldığından dolayı tekrar Castiel’i oynayacağını düşünebiliriz.

Bu sezon başından beri Dean (Jensen Ackles)’e amansız bir sarsıntı yaşattıkları için Castiel’in yeniden diriltilmesi için büyük hayaller besliyoruz. Bu noktada Dean’in kocaman bir sarılmaya ihtiyacı var, öyle değil mi? Yani Winchester’larin daha fazla kalp kırıklığını kaldırabileceğini düşünmüyoruz bu yüzden de umalım da Castiel, Bobby (Jim Beaver) ile bir baskın yapar da, özel bir Leviathan zehri, Dean’in attığı muska ve çokça, turta getirir.

Ama hiç meyan koku olmasın, çünkü dürüst olmak gerekirse… Sam (Jared Padalecki) meyan koku konusunda haklıydı.

7. Sezon, 17. Bölüm baharın ilk günlerinde yayına çıkacak gibi gözüküyor ama bu arada isterseniz Misha’nizdan biraz alabilirsiniz. The CW’nin “Ringer” dizisine konuk oyuncu olarak katılacakmış.

Şimdi sıra sizin tahminlerinizde arkadaşlar! Bu heyecan veren geri dönüş haberiyle ilgili fikirlerinizi aşağıdaki yorum kutusuna bırakın lütfen!

Dean’in Castiel İle Tanışma Sahnesi

Eda Acar yazdı

Yorumlar

 1. saygın -

  bu habere sevinilmez mi yaa teşekkürler bu haberi bizlerle paylaştığın için diziye tekrar ayrı bir heyecan aksiyon gelicek yaşasın castıel

 2. Duchess -

  Hakikaten çok heyecanlı! Castiel’i çok özlemiştik 😀

 3. zafer -

  Spoiler oldu şimdi 17. bölüme kadar gelmeyeceğine emin olduk.

 4. rana -

  süper bir haber. dizinin cass’siz tadı yoktu. umarım gene cass olarak döner ama sadece 2, 3 bölüm için değil de kalıcı olmasını isterdim. ama şimdilik bununla yetineceğiz artık. 🙂

 5. anka -

  işte bu ya! bu haber mükemmel oldu. sabırsızlıkla bekliyorum. bu dizinin hastasıyım ve kardeşlerle casste doktorum. heyo.

 6. Eda -

  Bakalim daha yeni haberler ogrenirsek onlari da paylasiriz. Hem bu yakisiklilari kacirmak olmaz degil mi?

 7. muhammet -

  Diziden çıktı diye düşünüyordum neredeyse.Onu tekrar görebilmek güzel…Yağmur Adam 😀

 8. Muhsin -

  Cass dizide en çok sevdiğim 2.karekterdi dean den sonra ama boby nin ölmesinin ardından belki derdirtir hani birden cass geri döner ve ardında boby birden eski sezonlardaki gibi biraz av yaparlar ancak bnm aklıma takılan bir soru ise 7.sezon 11.bölümde dean ın elindekşi biraya ne olduğudu şişe doluydu ve birden boşladı bu belki boby nin ruhu belkide cass tielin bir habercisi olarakmı yorumlarınıyor bilmem ancak bu 2 kardeş tek başına dizi yi götüremez cass bencede geri dönmeli

 9. Yunus -

  Saçmalamayın 1.2.3. sezonda cass mi vardı dean le sam harika götürdü diziyi ama cassin gelmesi diziye renk katar ama vazgeçilmez değil cass gitti diye benim gözmde değerinden bişey kaybetmedi dizimiz mükemmel gidiyo 😀

  • Overkill -

   Bence haksızsın tamam Castiel Dean i kesinlikle gölgede bırakamaz ama Sam i bıraktı bence hatta dizinin ana karakteri gibi oldu dönmesi güzel olcaktır cünkü dizi sanki biraz yavan gidiyo Leviaethan olayı bence dizide hafif kaldı 🙂 Lucifer hortlasın Michael dirilsin filan biraz heyecan gelsin artık diziye cünkü bu sezon diğer sezonlara göre cok sönük kaldı bu durumuda dizinin alışılmış karakterlerini öldürerek kapatıyolar sanırım. Zaten bobby nin dönmesi gerekli leviathan ların nasıl öldüğünü görmüştü hatırlarsanız 🙂 Aslında dizinin kilit bölümüydü belkide ama dikkatlerden baya bi kaçtı sanırım önlük olayı.

 10. ayhan -

  gercekten cok guzel bır sıte yapmıssınız bu yonden sızı tebrık edıyorum. Bır cok yerde aradım ne zaman baslıcak dıye ama burada bulabıldım tesekkurler vede basarılarınızın devamı dılıyorum…

 11. Deniz Mumcu -

  çok sevindirici haber oldu benim için zaten castiel in dean e aşık olduğu söylendi ne kadar doğru bilinmez

 12. cass -

  sadace 3 bolumde yer alcak ondan sonra gıtcek yıne

Yorum Alanı