Anasayfa » Sinema » Michelle Rodriguez, Fast & Furious 7 Filmine Katılacak Büyük İsmi Onayladı

Michelle Rodriguez, Fast & Furious 7 Filmine Katılacak Büyük İsmi Onayladı
Geçtiğimiz günlerde interneti Fast & Furious 6 filmiyle alakalı filmin sonuna doğru bir şeyler olacağı ve Fast & Furious 6 filminin jenerik sahnesiyle ilgili büyük bir dedikodu vurmuştu. Eğer filmi büyük bir çoşku ile takip ediyorsanız bir sonraki devam filmine katılacak olan büyük ismi duymaya muhtemelen hazırsınızdır. Gelecek yaz vizyona girmesi hedeflenen filmin yönetmen koltuğunda James Wan (Insidious, Saw) olacak. Bu çok büyük bir sürpriz olduğu için hikayeyi ertelemeye karar vermiştik. Ama şimdi aktör Michelle Rodriguez yeni yeteneğinin katılımını onayladı.

İlk kez Ekim 2011’de yüzeye çıkan dedikoduların ardından The Transporter’ın kendisi Jason Statham yedinci filmde kadroya dahil olacak. Desde Hollywood ile konuşan Rodriguez “Jason Statham, Vin Diesel, Dwayne Johnson’ı bir odada gördüğünüzde onların bir bütünü oluşturduğunu görüyorsunuz. Onların gözlerinde birçok şeyin içinden geçtiklerini görüyorsunuz.

Jason Statham, Fast and Furious (Hızlı ve Öfkeli) Devam Filmlerinde Yer Alacak mı?

Universal’ı onu da kadroya aldığı için alkışlıyorum dedi. Buyurun işte. Dedikodu ilk ortaya çıktığında haber Statham’ın gelecek bir veya iki devam filminde oynayabileceğini ve onların sırt sırta savaşabileceğini söylüyordu. Şimdi amacına ulaşacak gibi gözüküyor. Eğer Statham’ın ortaya çıkışıyla ilgili daha çok detay istiyorsanız, Google en büyük dostunuz.

Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı