Anasayfa » Magazin » Michael Jackson öldü!
26 Haziran 2009

FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ!

Los Angeles Times gazetesi, internet sitesindeki haberinde, belediye ve polis yetkililerine dayanarak, “pop yıldızı Michael Jackson’ın, bugün öğleden sonra derin koma halinde hastaneye varmasının ardından ölü olduğu doktorlar tarafından ilan edilmiştir” ifadesini kullandı.

AP de durumdan haberdar olan bir kişinin kendilerine Michael Jackson‘ın öldüğünü söylediğini bildirdi.

İnternet sitesi TMZ.com‘daki haberde bugün yerel saatle öğleden sonra kalp krizi geçiren Jackson’ın evine giden acil servis görevlileri eve ulaştığında, ünlü yıldızın nabzının atmadığı ve bütün çabalara rağmen hayata döndürülemediği belirtildi.

“Görevliler eve ulaştığında Jackson’ın öldüğü belirtilirken”, hastanede de ünlü yıldızın hayata döndürülmeye çalışıldığı, ancak bütün çabalara rağmen tepki vermediği belirtildi.

AP’nin haberine göre ise Los Angeles Times gazetesi, Jackson’ın hastaneye ulaştırıldığında “nefes almadığını” yazdı.

Los Angeles Times gazetesi, yerel yetkililer ve polise dayanarak, ünlü pop yıldızı Michael Jackson’ın öldüğünü bildirdi.

Micheal Jackson’ın Fotoğraf galerisini gezmek için tıklayın…

sputnik yazdı

Yorumlar

 1. sputnik -

  Mekanı cennet olsun. Başımız sağolsun.

 2. Ayşe Gül ALTUNDAĞ -

  çok üzüldüm çok. o bir efsaneydi resmen. 6 yaşında şöhret oldu, 22 yaşında megastar oldu, trilyonlara sahip oldu ve genç yaşta… 🙁

 3. orhan -

  gerçekten o bir yıldızdı ani bir haberle tüm dünya ve biz yıkıldık. O tüm albümleri ileri yürür gibi yaparak geriye doğru gidişi yani ay yürüyüşü ile bizi büyüledi ve ona POP OF KİNG yani POPUN KRALI lakabı takılmıştı. THRİLLER BAD ve daha diğer albümleri ile DÜNYANIN YILDIZI OLDU VE ŞİMDİ ONU KAYBETTİK MEKANIN CENNET OLSUN MİCHAEL JACKSON.

 4. edge -

  micheal’in mekanı cennnet olsun. göz yaşlarımı tutamıyorum güle güle efsane 🙁

 5. jazzalice -

  evet o gerçekten bir stardı ardında ne kötü söylentiler bırakırsa bıraksın o hiç unutulmayacak.

 6. elizabeth -

  allah günahlarını affetsin o dünyanın cezası çok ağır çooookkk…

 7. JazziTR -

  O dünyanın en büyük starlarından biriydi…. Mekanın cennet, ruhun şaad olsun… Hoşçakal efsane !

 8. kırşehirli -

  evet büyük bi şok olduk ama kendini maymuna benzetmişti . eski hali bin kat daha yakışıklı idi

 9. serkan -

  gençliğimizin ilahı ona baktığımda gençliğimi görüyordum öldüğü için çok üzgünüm onu şarkılarını benim çocuklarımda dinliyecek allah günahlarını affetsin gençlik idolü hoşcakal

 10. mikail -

  o müslüman olduğunu açıklamıştı onun adı michael değil mikaildir ayrıca da kandil akşamı vefat etti Allah kandil akşamı ölmeyi herkese nasip etmez Allah günahlarını affetsin(amin)

 11. Sıla -

  MİCHEAL JACKSON :

  ŞÖHRETİ ÇOCUK YAŞTA KAZANDI

  Pop müziğinin kralı olarak gösterilen ve Elvis Presley gibi genç yaşta ölen Michael Jackson, henüz çocukken tanıştığı şöhreti, hem müzik dünyasına kazandırdıklarıyla, hem de hakkında çıkan skandal haberlerle sürekli gündemde kaldı.
  Şöhret basamaklarını 1970’li yılların başında çıkmaya başlayan Jackson, kariyeri boyunca 13 kez Grammy ödülüne layık görüldü ve gerek satış rakamlarıyla, gerekse aldığı ödüllerle müzik dünyasında tüm zamanların en başarılı isimlerinden biri olarak tarihe ismini yazdırdı.
  Jackson, 14 şarkıyı müzik listelerinde bir numaraya taşıdı ve albümlerinin neredeyse 750 milyondan fazla kopyası satıldı.
  Sanatçının liste başı olan şarkıları şöyle:
  “Ben” – 1972
  “Don’t Stop ‘Til You Get Enough” – 1979
  “Rock With You” – 1980
  “The Girl Is Mine” 1982
  “Beat it” – 1983
  “Billie Jean” – 1983
  “Say Say Say” – 1983
  “Bad” – 1987
  “I Just Can’t Stop Loving You” – 1987
  “The Way You Make Me Feel” – 1987
  “Dirty Diana” – 1988
  “Man In The Mirror” – 1988
  “Black Or White” – 1991
  “You Are Not Alone” – 1995

 12. Sıla -

  MİCHAEL JACKSON
  Michael jackson ilk müzik hayatına kardeşleriyle yaptığı şarkıyla adımını atmıştı hiç unutmam onun ay yürüyüşünü… Onu çekemeyen kişiler küçük çocuklara taciz ediyor iddiası ile micheal jacksonun müzik hayatını bi ara jedeledi… Ama sonra michael jackson yeni albümünü çıkarttı ve albümünde ten rengini değiştirmişti…Bu şekilde bi çok gazetenin manşetine oturmuştu ardında ne kdr kötü söylentiler bıraksada o her zmn bi EFSANE’dir…
  RUHUN ŞAAD OLDUN MİCHAEL…..

 13. Murat Aydemir -

  Hepiniz Michael Jackson’un Beyazlaşmak için Estetik ameliyat yaptığını sanıyorsunuz ama doğru değil… Estetik ameliyat yaptığı doğru, burnu dudakları ve çenesindeki gamze bu ameliyatların sonucu. Ayrıca Herkes Estetik yapıyor burnuna öyle değil mi? Ama beyazlaşmasının nedeni bir hastalık, Vitiligo (cildin pigmantasyonunu yok eden ve kişinin doğa dışı bir beyazlığa kavuşmasına neden olan bir hastalık) Türkiye de ”Akdeniz Hastalığı” olarak da bilinir.

 14. burcu -

  michael jackson’un öldüğüne inanamıyorum. onu sadece tvden gördüğüm halde arkasından ağlıyorum. ona tam alışmışken onu kaybetmek iğrenç bir durum 🙁

 15. Canı Yanan -

  Ne aklım ne de kalbim gittiğine inanmıyor. Sadece popun değil müziğin kralı benim gönlümün kralı. Hayatta olmanı çok isterdim. Seninle tanışmayı çok istedim ama olmadı. Yaşadığım sürece kalbimdesin kralım!

Yorum Alanı