Anasayfa » Sinema » Mia Wasikowska ve Model Zoe Aggeliki, Ateşi Yakalamak Filmi için Rol Seçimlerinde


Bizler, Philip Seymour Hoffman’ ın Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak’taki odak rollerden birisi için yapılan teklifi kabul edip etmeyeceğini duymak ve Finnick Odair rolü için aslında düşünülen isimlerin hangileri olacağını görmek için beklerken, ilginç rakiplerle ilgili bazı kısımlar su yüzüne çıkmaya başladı.

The Playlist, bir önceki Açlık Oyunlarının kadın galiplerinden Capitol İsyanının 3. Çeyreği (ya da 75. Açlık Oyunları) için arenaya geri çağırılan Johanna Mason rolü için Mia Wasikowska (Alice in Wonderland) ve modellikten oyunculuğa geçiş yapan Zoe Aggeliki (R.I.P.D. ve Percy Jackson: Sea of Monsters)’nin aday olduklarını açıkladı.

Mason, arenaya 7. Bölgeden gelen ve çeşitli karışıklıklarla Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) and Peeta Mellark (Josh Hutcherson) için arenada sorun yaratacak olan acımasız bir rakip. Geçmişteki Açlık Oyunlarının eski galipleri olan geri kalan haraçların hepsi gibi, rekabetin daha da görkemli olmasını sağlayan, öldürme konusunda bol deneyimli katillerden birisi. Yani oldukça önemli bir rol. Ve Wasikowska’ nın üstesinden gelebileceği açıkça ortada, belki de bu atılım yapabilecek performans Aggeliki için daha iyi bir roldür.

Tabii ki, çekim Eylül ayına kadar başlamayacak, dolayısıyla bunu çözmek için önümüzde bir hayli zamanımız var. Biraz genç olabilir ama, Dakota Fanning gibi biri de fena olmazdı aslında. Umarım yakında oyuncu kadrosuyla ilgili güvenilir bilgiler alabiliriz. Başka önerisi olan?

euphrosyne yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı