Anasayfa » Dizi » Merakla Beklenen Glee 4. Sezonu Amerika Yayınından Sadece 48 Saat Sonra Foxlife’ta!


2010 Emmy ödüllerinde 19 adaylık ile en çok adaylık alan dizi, başta En İyi Yönetmen ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu olmak üzere tam 4 ödül daha kazandı ve 2011 yılında kazandığı ödüllerle birlikte Emmy Ödülü sayısını 6’ya çıkardı. 2012 Emmy Ödüllerinde yine 3 adaylığı mevcut. 2011 Altın Küre Ödüllerinde ise “En İyi Yardımcı Kadın ve Erkek Oyuncu” ödülleri ve “En İyi Komedi Dizisi” ödülünün sahibi oldu. Dizinin 4.sezonu Amerika’dan sadece 48 saat sonra Foxlife ekranlarında olacak.

GLEE
4.SEZON (YENİ!)
15 EYLÜL CUMARTESİ 20:15

Foxlife Digiturk 4. Kanal ve Teledünya 20. Kanalda yayın yapmaktadır.

Mezun olduğu McKinley Lisesi’nde artık kaybedenler kulübü olarak anılan Glee Club’ı kendi zamanındaki gibi popüler günlerine yeniden döndürmeye çalışan genç ve yakışıklı İspanyolca öğretmeni Will Schuester ve yıldız olma hayaliyle yanıp tutuşan ve en büyük amaçları Nationals adlı okullar arası yarışmayı kazanmak olan öğrencilerin hikayesi anlatılıyor.

4.sezona başlarken, bu yıl New Directions “yeni Rachel”ını bulmak için kendi içinde yarışıyor ve yeni öğrenciler için seçmeler başlıyor. Bu sırada, mezun olarak gerçek hayata adım atan öğrenciler ise McKinley’nin rahatını aramaya başladılar bile. Rachel NYADA’daki talepkar öğretmenini bir türlü memnun edemezken, Kurt ise Lima’da kalıp kalmayacağının kararını vermeye çalışıyor.

Yeni sezonda Glee’nin konuk oyuncuları her zamanki gibi oldukça dikkat çekici: Altın Küre ödüllü, Oscar adayı Kate Hudson ve Sex and the City’nın güzel yıldızı Emmy ödüllü aktris ve moda ikonu Sarah Jessica Parker bu sezon Glee’de izleyeceğimiz oyuncular arasında yer alıyor.

Glee 4. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı